Amserv toetab

Toetame kultuuri, noori ja aktiivset ning sportlikku eluviisi.

Meie sponsorlustegevuse eesmärgiks on luua partnerlussuhteid, et viia meie väärtused klientide, töötajate ja avalikkuseni. Meie toetusprojektid põhinevad pikaajaliselt vastastikku väärtust loovatel alustel.

Lähtume sponsorluse ning heategevuse valdkonnas organisatsiooni ärifilosoofiast ja väärtustest.

Toetame kultuuri

Väärtustame neid, kes oma tööga ehitavad silla nii inimeste kui ka põlvkondade vahele; neid, kes pakuvad positiivseid emotsioone; neid, kes muudavad oma tegevusega Eesti kultuuri elujõuliseks; neid, kes suurde ellu alles astumas ning neid, kes toovad meieni teiste maade kultuuri.

Toetame loominguliste ja mitmekülgsete inimeste ühendamist ning tunnustame teatri ja muusika vallas tegutsevate inimeste tööd ja panust Eesti kultuurimaastikul.

Amserv toetab etendus- ja kontsertasutusi:

Toetame noori, sporti ja aktiivset eluviisi

Väärtustame aktiivset eluviisi ja sportlikkust ning soovime kaasa aidata, et inimestel kujuneksid korrapärased liikumisharjumused.

Toetame nii rahvasporti kui ka laiema kandepinnaga suviseid spordialasid, mis pakuvad võimalust veeta rohkem aega värskes õhus ning olla füüsiliselt aktiivne.

  • Amserv Toyota Sailing Team. Peasponsorina toetame 2018/2019 hooajal Amserv Toyota Sailing Teami purjetajate meeskonda. Amserv Sailing Team Facebookis.
  • Kalevi Jahtklubi ja Kalevi Purjespordikool. Kalevi Jahtklubi (KJK) on kodusadamaks sajale väikelaevale ja paarikümnele külalisalusele. KJK koondab igas vanuses purjetajaid ja meresõpru, kokku on jahtklubil liikmeid üle 600. Kalevi Purjespordikoolis õpib ca 90 last vanuses 8-19 aastat. Vaata lähemalt http://www.kjk.ee/