Hea klient,

Oleme 26 aastat ehitanud Amservi autode teenindus- ja müügivõrku, millega tahame Sulle pakkuda midagi enamat, kui ainult autode hooldust.

Kui oled külastanud Amservi Järve esindust, siis oled kogenud Baltimaade parimat Toyota klienditeenindust. Just nii on hinnanud meid tagasiside põhjal kliendid. Hoolivus, soojus suhtlemisel, abivalmidus – need on väärtused, miks meid tunnustatakse. Need on nagu maasikad, mida klient ei oska tavapärase autoteeninduse juurde oodata. Selline teenindus ootab Sind nüüd kõigis meie esindustes üle Eesti.

Oled alati meie juurde oodatud. Amservi pikaajalist kogemust arvestades võid olla kindel, et meilt autot ostes on ka aastate pärast olemas koht, kus hoolitakse nii Sinust kui Sinu autost.

Peatse kohtumiseni meie esindustes.  

Raivo Kütt 
Amservi juhatuse esimees

  

Amserv toetab kultuuri, noori ja aktiivset eluviisi

Amserv lähtub sponsorluse ning heategevuse valdkonnas organisatsiooni ärifilosoofiast ja väärtustest.

Meie sponsorlustegevuse eesmärgiks on luua partnerlussuhteid, et viia meie väärtused klientide, töötajate ja avalikkuseni. Meie toetusprojektid põhinevad pikaajaliselt vastastikku väärtust loovatel alustel.  Loe edasi »

   

Amserv toetab etendus- ja kontsertasutusi:

Sporti ja aktiivset eluviisi:

  

Tule Amservi püsikliendiks!

Meie äri südameks on inimesed – meie töötajad ja meie kliendid. Väärtustame pikaajalist kliendisuhet ja soovime, et meie kliendid tunneksid end meie juures hästi ning tahaksid meie juurde alati tagasi tulla.

Amservi klient on hea olla, sest me teame ja tunneme oma klientide autoparki, anname alati vajadustele vastavat head nõu ning pakume sobivaid tooteid ning teenuseid kõikides esindustes.  Loe edasi »

   

Miks eelistada auto ostu- ja teeninduskohana Amservi?

Pikaajalised kogemused on muutnud meie oskused professionaalsuse standardiks, mille poole püüdlevad paljud meie konkurendid.  
Loe edasi »