Amserv Grupi

Amserv - Eesti kapitalil põhineva ettevõtte edulugu

Oleme üle 33 aasta ehitanud Amservi autode teenindus- ja müügivõrku, millega tahame oma klientidele pakkuda midagi enamat, kui ainult autode hooldust. Oleme selle aja jooksul müünud Amserv Auto OÜ ettevõtte kaudu pea 35 000 uut Toyotat, hooldanud üle 140 000 auto ning paljud Amservlased on olnud meiega Amservi algusaastatest peale. Kui oled külastanud Amservi Järve, Amserv Peetri, Amserv Tähe, Amserv Pärnu, Amserv Viljandi või Amserv Paide esindust, siis oled kogenud Baltimaade parimat Toyota klienditeenindust. Just nii on hinnanud meid tagasiside põhjal kliendid.

Amserv Grupi OÜ on Baltikumi juhtiv sõiduautode müügi ja järelteenindusega tegelev ettevõte, kuhu kuuluvad ametlik Toyota edasimüüja Amserv Auto OÜ ja Lexuse ametlik edasimüüja Unelmauto AS, Eestis ning Toyota, Opeli ja Peugeot’ margiesindus Amserv Motors AS, Lätis.

Meie meeskond koosneb oma ala ekspertidest, kes on kõik pühendunud pakkuma Sulle alati tipptasemel teenust. Valmisolek aidata ja vastutus tehtud töö kvaliteedi eest iseloomustab iga meie töötajat ning viimaste tehnoloogiate tundmine, võimaldab leida parima lahenduse just Sinu auto murele.

Amservist

Amserv on Sinu jaoks alati olemas!

Meie müügikohad ja esindused asuvad üle kogu Eesti, et saaksid meid mugavalt külastada. Sinu rahulolu ja heaolu on meile esmatähtsad.
 
Lätis omab Amserv lisaks Toyotale ka Peugeot`ja Opeli margiesindusi.

Kõik Amservi esindused

Amservi esindused Eestis ja Lätis

Meie visioon ja väärtused

Amservi visioon
Meie inimesed hoolitsevad lugupidamisega ühtse perena iga kliendi kui iseenda külalise eest.

Amservi väärtused

1. Oleme hoolivad (CARE)
Meie eesmärk Amservis on pakkuda kliendile sobiv lahendus. Seda tehes võtame iga meie esindust külastavat klienti vastu nagu oma isiklikku külalist ja suhtume temasse lugupidamisega. Hoolime oma kliendi ja oma ettevõtte varast ning kanname hoolt, et lisaks kliendile oleks ka meil endil Amservis hea olla ning töötada. Hoolimine tähendab ka hoolimist meeskonnast - hoolime üksteisest ja oma tööpere liikmetest!

2. Oleme avatud (OPEN)
Suhtleme avatult ja läbipaistavalt. Teeme ettepanekuid ja põhjendame neid, aga oleme valmis arvestama ka teiste ettepanekutega. Toimime põhimõttel, et Amservis on vajalik info kõigile alati kättesaadav.

3. Oleme kogenud (EXPERIENCE)
Oleme oma teenusevaliku ja teadmistepagasiga kliendi jaoks alati olemas. Oleme initsiatiivikad, asjatundlikud ja kogenud eksperdid, kes aitavad leida parimad lahendused, mis ületaksid kliendi ootusi. Samas peame silmas, et välja pakutud lahendused oleksid nutikad ega tekitaks ebamõistlikke kulusid.

4. Oleme ühtne pere (ONE FAMILY)
Hindame ja väärtustame, et iga Amservi töötajat, sest iga töötaja on eriline ja tema panus väga oluline. Peame teineteisest lugu ja oleme sõbralikud, et hoida meeskonnavaimu ja toimida nagu üks pere. Koos ühise eesmärgi nimel tegutsedes oleme tugevad ja edukad. Sealjuures lähtume oma tegevustes alati kogu ettevõtte väärtustest ja huvidest.

5. Toimetame hingestatult ja kirglikult (SPIRIT & PASSION)
Teeme oma tööd pühendunult ja kogu hingega, et leida parimad lahendused ja lahendada tekkinud mured. Oleme valmis tegema vajadusel rohkem kui oodatud või esialgu kokku lepitud ja pingutama, et ületada ootusi ning saavutada parimaid tulemusi.
 
 
 

Amserv toetab kultuuri ja aktiivset eluviisi

Soovime luua tugevaid partnerlussuhteid, mis põhinevad pikaajalisel vastastikku kasulikul koostööl. Kõik meie toetusprojektid põhinevad organisatsiooni ärifilosoofial ja väärtustel, panustades positiivselt ühiskonda.

Kultuur on Amservi hinges

Toetame kultuuri ja Eesti teatreid

Väärtustame neid, kes oma tööga ehitavad silla nii inimeste kui põlvkondade vahele, neid kes pakuvad positiivseid emotsioone ja elamusi, muutes oma tegevusega Eesti kultuuri elujõuliseks. Tunnustame ja toetame teatri ja muusika vallas tegutsevate inimeste tööd ning panust Eesti kultuurimaastikul.

Amserv toetab järgmisi Eesti teatreid: Rahvusooper Estonia, Draamateater Teater, Vanemuine ja Endla Teater

Loe lähemalt

Amserv toetab noori sportlasi

Toetame noori, sporti ja aktiivset eluviisi

Väärtustame aktiivset eluviisi ja sportlikkust ning soovime kaasa aidata inimeste korrapäraste liikumisharjumuste kujunemisele.

Toetame noori purjetajaid, et nad jõuaksid tippu. Meie kindlale panusele saavad täna toetuda kaheksa erinevat jahtklubi, purjeseltsi, - kooli ja - tiimi üle Eesti.

Loe lähemalt