Uhiuus Toyota Corolla hübriidi mudeliseeria - valik on sinu!

20.11.2018

Uus sportlik ja dünaamiline ilme

Uus Corolla on iga nurga alt pilkupüüdev. Voolujooneline madal kapott annab sellele sportliku profiili, samal ajal kui eest- ja tagantvaates paljastub selle jõuline ja lai hoiak. Pilkupüüdva efekti lisavad muljetavaldav eesmine iluvõre, LED-esituled, kolm omapärast veljekujundust ja kahetooniliste värvilahenduste valik. Uus Corolla Touring Sports on seest mitmekülgne ja väljast dünaamiline.

Uus vaatenurk energilisele sõidule

Toyota uuel veermikuarhitektuuril (TNGA) rajaneb kõikide Toyota tulevaste mootorite ja sõidukite arendustöö. See tähistab läbimurret selles, kuidas ettevõte kujundab, projekteerib ja toodab sõidukeid, ning on lahutamatult seotud ettevõtte eesmärgiga valmistada aina paremaid autosid, mis on stiilsemad ja veelgi ohutumad ning mille sõiduomadused on nauditavamad.

Täiustatud ohutustehnoloogia

Uuenduslik ohutuspakett Toyota Safety Sense viib juhi abisüsteemid uuele tasemele. Uus Corolla mitte ainult ei hoiata teid võimalike ohtude eest, vaid pakub teile teie sõiduteekonnal tegelikku abi ja tuge. See tähendab, et pole tagatud mitte ainult meelerahu, vaid ka sõit ise muutub senisest nauditavamaks.

Üles