Uus esindus Tallinnas!

17.09.2014

Anname teada, et oleme peatselt avamas uut esindust ning sellest tulenevalt sulgeme 30. septembrist 2014 Tähesaju tee 14 asuva Amserv Tähesaju esinduse.

Kuhu minna?

Hyundai
Jätkame Hyundai müügi ning järelteenindusega peatselt uutes ruumides, et pakkuda Sulle jätkuvalt head teenindust ning laia mudelivalikut. Teavitame Sind peagi meie uuest asukohast ning avamisajast. Uue Hyundai esinduse avamiseni saad kõikides küsimustes pöörduda meie Amserv Sõpruse esinduse poole, mis asub Tallinnas Sõpruse pst 151. Sõpruse esindus on Sulle abiks uue või kasutatud auto ostul, hooldus- ja garantiiküsimustes ning õnnetusjuhtumi korral. Tähesaju esinduses sõlmitud kliendilepingud kehtivad kõikides Amservi esindustes. Lisaks Tallinnale paiknevad meie Hyundai esindused ka Tartus ja Pärnus.

Opel, Saab, Chevrolet
Sinu uueks Opeli, Saabi ja Chevrolet’ koduesinduseks on alates 1. oktoobrist Amserv Sõpruse esindus, mis on avatud esmaspäevast reedeni kell 8–19 ja laupäeviti kell 10–15. Kõikidele küsimustele saad vastuse telefonil 650 2950 või aadressil info.sopruse@amserv.ee.

Amservist

Amserv tegutseb 1992. aastast ja on üks suuremaid autode müügi- ning teenindusettevõtteid Baltimaades. Meil töötab ligi 500 töötajat.

Amservil on Eestis ja Lätis 12 autosalongi, mis müüvad ja teenindavad 7 automarki: Toyota, Lexus, Opel, Chevrolet, Hyundai, Peugeot ja Saab. Kolmandik Eesti uute autode ostjatest eelistab just neid automarke.

Tugev meeskond

Meie äri südameks on inimesed – meie töötajad ja kliendid. Igal meie esindusel on oma „hing“. Oleme tugevad üksi, kuid veel tugevamad meeskonnana.

Hyundai kliendid peavad lugu sellest, kui teenindusest tulles ootab autos ees värske veepudel ja auto on pargitud sõidu alustamise suunas; kui teenindaja on abivalmis ja naeratav; kui kõik sujub paremini, kui ootasid. Tihtilugu loovad hea enesetunde just elementaarsed väikesed asjad. Pingutame, et olla nendes parimad.

Oled meie juurde alati oodatud!

Lugupidamisega
Raivo Kütt
Amserv Grupi AS
Juhatuse esimees

Üles