Lisagarantii

Pikendage oma Toyota garantiid ühe või kahe aasta võrra!

Toyota pakub võimalust pikendada sõiduki originaalgarantiid ühe või paari aasta võrra. Lisagarantiid on võimalik pikendada sõidukitel, mille iga on alla 3 aasta, läbisõit ei ületa 100 000 km ning mille hooldus on toimunud kooskõlas Toyota hoolduskavaga.

Lisagarantii hakkab kehtima pärast esialgse garantii lõppemist. Garantii kehtivuse säilitamiseks tuleb sõidukit hooldada Toyota edasimüüja juures pärast iga 15 000 km läbimist või kord aastas (olenevalt sellest, kumb esimesena täitub). Toyota lisagarantii kehtib üle kogu Euroopa.

Extracare banner

1 aasta2 aasta
iQ / Aygo / Yaris / Auris / Corolla / Corolla Verso4 660 EEK7 150 EEK
Avensis / Rav4 / Prius / Urban Cruiser6 120 EEK9 250 EEK
Land Cruiser / Hilux / Hiace7 340 EEK11 800 EEK


Toyota lisagarantiil puudub läbisõidupiirang, st garantiiperioodi jooksul võita läbida piiramatul hulgal kilomeetreid – sõitke kas või ümber maailma!

ExtraCareTable

Toyota Eurocare 24h autoabi teenus


Toyota Extracare pikendab ka Teie auto Toyota Eurocare 24h Autoabi teenuse kehtivust. Eurocare teenus kehtib kõikides Euroopa Liidu liikmesriikides garantii kehtivusaja jooksul. Helistades Eurocare teenindusnumbril, aitab teid telefonioperaator järgmiste probleemide korral:

Tühi rehv: seda juhtub ka kaasaegsete kvaliteetsete autokummidega. Kui see peaks juhtuma teie autoga, siis aitab teil kummi vahetada Toyota Eurocare autoabi teenus.
Tühi aku: ka parim aku võib otsad anda. Kui see peaks juhtuma teie autoga, siis tõttab appi Toyota Eurocare autoabi teenus.
Auto lukus, võtmed sees: juhul kui avastate end olukorrast, kus võtmed on sees ja teie väljas, siis pole vaja kutsuda lukkseppa. Teid aitab tagasi autosse Toyota Eurocare autoabi teenus.
Kütus otsas: kui see juhtub, siis toob Toyota Eurocare autoabi teenus teile kütust ja saate rahulikult oma sõitu jätkata.
Pukseerimine: mehhaanilise rikke või kokkupõrke tõttu vajalikku pukseerimisteenust pakub Toyota Eurocare autoabi.

Tutvu lisagarantii tingimustega (pdf)