Garantii

Uutele Peugeot sõiduautodele* kehtib 3 aastane garantii, mis koosneb 2-aastasest läbisõidupiiranguta tehasegarantiist- ja 1-aastasest läbisõidupiiranguga kuni 150 000km OÜ KW Bruun Baltic täiendavast garantiist.

Tutvu täpsemate garantiitingimustega SIIN.  

Uutele Peugeot’ tarbesõidukitele** kehtib 5-aastane garantii, mis koosneb 2-aastasest läbisõidupiiranguta tehasegarantiist- ja 3-aastasest läbisõidupiiranguga kuni 200 000km OÜ KW Bruun Baltic täiendavast Driveline garantiist.

Tutvu täpsemate tehasegarantii tingimustega SIIN  ja Driveline garantiitingimustega SIIN.

*Garantii kehtib uutele, Peugeot’ ametliku maaletooja poolt maale toodud ja Eesti Riiklikus Autoregistrikeskuses esmakordselt registreeritud Peugeot' sõidukitele.
** Tarbesõidukiteks loetakse pakiautod täismassiga kuni 3500kg.


 VÄRVIGARANTII

Uutele Peugeot sõiduautodele kehtib 3-aastane värvigarantii.
Uutele Peugeot tarbesõidukitele* kehtib 2-aastane värvigarantii, mis kehtib ka kõikidele Peugeot Expert ja Peugeot Boxer mudelitele.


ROOSTEGARANTII

Uutele Peugeot sõiduautodele kehtib 12-aastane roostegarantii.
Uutele Peugeot tarbesõidukitele* kehtib 5-aastane roostegarantii, mis kehtib ka kõikidele Peugeot Expert ja Peugeot Boxer mudelitele.

MAANTEEABI (PEUGEOT ASSISTANCE)

Peugeot` sõiduautodele kehtib 3-aastane ja tarbesõidukitele 5-aastane Peugeot` Assistance maanteeabi teenus. Maanteeabi kehtib garantiiperioodil. 

Tutvu täpsemate maanteeabi tingimustega SIIN.