Amservi Lisagarantii

Amservi Lisagarantii pakub Sulle tuge sõiduki ootamatu rikke korral, kindlustades Sind ettenägematute kulude vastu ning tagades alati turvalise ja tehniliselt korras sõiduki. Amservi Lisagarantiiga kaasnev garantii võimaldab sõidukit muretult kasutada nii Eestis kui ka välismaal. Tutvu kindlasti garantiitingimustega, et mõista paremini garantiiga kaasnevaid õigusi ja kohustusi.

12 või 24 kuud muretut sõitu

Amservi Lisagarantii kehtivusaja saate valida ise: 12 kuud või 24 kuud. Loe edasi »

lisagarantii

Tasuta Amservi Autoabi kogu Euroopas

Amservi Lisagarantii pakub garantiikaitset, mis võimaldab sõidukit muretult kasutada nii Eestis kui ka välismaal. Tasuta ööpäevaringne Amservi Autoabi tagab rikkega sõiduki teisaldamise Amservi esindusse või volitatud remondikohta teistes Euroopa riikides. Tõsisemate ja aeganõudvate rikete korral on võimalik valida kas asendusauto, majutus hotellis või sõidu jätkamiseks vajaliku transpordi hüvitamine kogu reisiseltskonnale. Loe edasi »

Järelmaks

Amservi Lisagarantii eest on võimalik tasuda just Sulle sobivaimal moel ühekordse maksena või maksetena osade kaupa. Küsi personaalset finantseerimispakkumist lähimast Amservi esindusest. Loe edasi »

lisagarantii

Läbisõidupiiranguta

Amservi Lisagarantii ei sea läbisõidupiiranguid, vaid tagab muretu sõiduki kasutamise kogu garantiiaja jooksul.

Kaitse ettenägematute kulude vastu

Amservi Lisagarantii katab garantiijuhtumiga seotud tehniliste rikete kõrvaldamiseks vajaminevate varuosade ja tööaja kulu. Loe edasi »

Tingimused

Amservi Lisagarantii sõlmimise hetkel peab sõiduki vanus olema kuni 5 aastat ja/või läbisõit kuni 150 000 km. Lisagarantiid saab soetada Toyota, Lexus, Peugeot, Opel, Hyundai, Saab ja Chevrolet margi autodele. Erandiks on Euroopast Amservi tellimisteenusega ostetud sõidukid.
Loe lisaks tellimisteenuse kohta »

Autod on tehniliselt kontrollitud

Autod, millel on Amservi Lisagarantii, on läbinud põhjaliku tehnilise kontrolli ning selle käigus ilmnenud vead ja rikked on kõrvaldatud. Autod, millel kehtib tehasegarantii tehnilist kontrolli läbima ei pea.

Turvaline ja tehniliselt korras sõiduk

Kõikide sõidukite remontimisel kasutatakse tootjatehase poolt heaks kiidetud originaalvaruosi. Loe edasi »

Sõiduki edasimüümine

Amservi Lisagarantii on seotud Teie sõidukiga ning jääb kehtima ka sõiduki müümisel. Kui otsustate sõiduki maha müüa, veenduge, et kõik Lisagarantiiga kaasnevad dokumendid antakse uuele omanikule üle. Uus omanik peab Lisagarantii üleandmisest sõiduki müünud esindust teavitama, et garantii jääks kehtima ja tema andmed saaks registreeritud.


Garantiijuhtumist teavitamine ja tegutsemine (pdf)
Garantiijuhtumi käsitlemine ja vajalikud dokumendid (pdf)
Lisagarantii tingimused (pdf)
Hüvitamine (pdf)
Hinnakiri (pdf)