Miks osta auto Amservist

Amservi esindustes on müügil suur hulk kasutatud autosid. Auto saad valida nii Amservi kasutatud sõidukite, komisjonimüügis olevate sõidukite kui ka liisingusõidukite hulgast. Paljudel autodel on kehtiv garantii.

Amservi kasutatud sõidukite hulgas on näiteks meie esinduste proovisõidu- ja rendiautod, mida on kasutatud 4–12 kuud. Samuti müüme sõidukeid, mille meie kliendid on pärast liisingutähtaja lõppu meile tagastanud või mis on toodud vahetusautoks uue auto vastu.

Valikus on ka liisingu- ja komisjoniautod, mille liisingufirma või auto omanik on meile müügile toonud. Komisjonimüügis olevad autod on samuti tehnilise ülevaatuse läbinud.

Meie müügikohtades on kõik autod vastavalt tähistatud, et oleks kergesti arusaadav, milline on kasutatud auto, liisinguauto või komisjonimüügis olev auto.

Autod on usaldusväärsed

Uue sõiduki valimisel soovitame kindlasti eelistada tehniliselt kontrollitud ja kehtiva tehase- või lisagarantiiga sõidukit. Sellega väldid ebameeldivaid üllatusi auto lühiajalise kasutamise järel, nagu ka ettenägematuid kulutusi pere eelarvesse. Olenemata auto vanusest on ju Sinu jaoks tegemist uue autoga ning igaüks soovib oma uuelt autolt vastupidavust, töökorda ja garantiid.

Just sellest lähtuvalt  on kõikidele kasutatud autodele tehtud põhjalik müügieelne tehniline kontroll. Autod on poleeritud, vahatatud ja vajaduse korral on tehtud ka keemiline sisepuhastus. Enne auto loovutamist vaadatakse üle tulede töökord ja vedelike tase.

Soovime Sulle alati pakkuda kindlustunnet, et autoost on usaldusväärne.

Tehniline kontroll

Meie tehniline kontroll on sama põhjalik kui autoregistrikeskuses läbiviidav tehniline ülevaatus. Kontrollime mootoriruumi-, veermiku- ja veoülekandesüsteeme, samuti salongi ja sealsed juhtpaneele.

Kõik ülevaatuse käigus ilmnenud vead ja tehnilised rikked kõrvaldatakse enne müüki. Auto läbib tehnilise kontrolli nii müügile saabumise hetkel, kui ka vahetult enne ostjale üleandmist. Mõned autod ootavad oma järgmist omanikku mitu kuud ning selle aja jooksul võib auto tehniline seisukord muutuda, olgugi et ta on ainult platsil seisnud.

Auto korrasoleku kinnituseks väljastame tehnilise ülevaatuse akti, milles on välja toodud kõik kontrolli läbinud detailid ja süsteemid. Aktis on ka spetsialisti hinnang auto üldisele seisukorrale, võimalikud kere- ja korrosioonikahjustused ning soovitused tähelepanu vajavate detailide osas.

Liisinguautod

Amservi esindustes on suur valik soodsaid liisinguautosid, mille on meile müüki toonud Swedbank. Paljudel autodel on usaldusväärne hooldeajalugu või kehtiv tehasegarantii. Küsi ka 0%-list sissemakset!

Liisinguauto ostmine on kiire ja mugav. Soovi korral võid auto kohe välja osta või võtta selle liisingusse. Kui soovid autot liisinguga osta, võtame asjaajamise liisingufirmaga enda kanda. Liisingu saad vormistada meie esinduses.

Tutvu liisinguautodega »

Komisjoniautod

Komisjoniauto on eraisiku või juriidilise isiku poolt meie esindusse müüki toodud auto. Enne müüki võtmist kontrollivad meie asjatundjad komisjoniautod põhjalikult üle, et veenduda auto heas seisukorras ning täies komplektsuses. Sõiduk peab vastama meie kvaliteedinõuetele.

Aitame kõrvaldada kõik ülevaatuse käigus ilmnenud vead ja rikked. Enne müüki poleerime ja puhastame auto ning teeme ka keemilise pesu, kui on vajadus ning omanik seda soovib.

Anname Sulle alati hinnangu auto tehnilise seisukorra kohta ning remondikalkulatsiooni, kui autot on vaja remontida.

Soovid tuua auto komisjonimüüki? Tutvu komisjonimüügi tingimustega »