Gaasiseadmete paigaldamine

Küsi pakkumist

Aitame leida just Sinu autole
sobiva gaasiseadme

Sõida gaasiga, ela tänapäevas

Soovitame kvaliteetseid VIALLE gaasiseadmeid kõikidele uutele ja kasutatud bensiinimootoriga Toyota, Hyundai, Opeli ja Chevrolet` sõidukitele. Gaasiseadme mõjust tulenevad, kuid sõiduki tehasegarantii alla mitte kuuluvad riskid, katab Amserv kindlustusega.

Gaasiga sõitmine toetab 
rohelist eluviisi

Autogaasi põlemine tekitab võrreldes bensiiniga 50% vähem süsinikoksiidi, 40% vähem süsivesinikke ja 35% vähem lämmastikoksiide. See kõik tähendab palju puhtamat õhku, mida hingata!

 

Tangi soodsalt ja lihtsalt

Autogaasi tankimine on sama lihtne kui tavakütuse tankimine, kuid meeldivalt soodne – tankida tuleb oluliselt harvem. Alexela tanklate võrgus on peagi 15 gaasitanklat üle Eesti. Vaata tanklate asukohti siit »

Säästa raha kütuselt ja
hoolduselt

LPG autogaasiga sõidad bensiiniga võrreldes sama vahemaa koguni kuni 45% soodsamalt. Sama raha eest, millega ostad bensiini, saad LPG autogaasiga sõita poole kaugemale. Kõrge oktaanisisaldusega LPG autogaasiga sõites paraneb mootori tööefektiivsus, väheneb mootori kulumine ja seeläbi vähenevad ka autohoolduskulud.

Naudi turvalist sõitu

Tänapäevased gaasiseadmed on täielikult lekke- ja lõhnavabad, nende paagid on turvalisemad kui bensiini- ja diislimootoriga autode kütusepaagid. Gaasipaagid taluvad avariiolukorras tugevamat lööki ning lekke korral sulguvad nende kaitseklapid automaatselt.

Täielik käivituskindlus

Vaatamata sellele, et autole on paigaldatud gaasiseade, toimub käivitamine alati bensiiniga ning mootori soojenedes lülitub auto ümber gaasile. Gaasi lõppemise korral lülitub auto ise üle bensiinile. Sina pead hoolitsema vaid selle eest, et bensiin kunagi paagis otsa ei saaks..


VIALLE gaasiseadmete paigaldus ja hooldus Amservis

  • Bensiinimootoriga sõiduautodele soovitame töökindlat ja kvaliteetset VIALLE autogaasiseadet, millele kehtib garantii 3 aastat või kuni 100 000 km läbisõiduni.
  • Gaasiseadme paigaldamine võtab aega 1–3 päeva. 40 kuni 65 liitrine kütusepaak paigaldatakse üldjuhul varuratta asemele. Kui varurattast loobuda ei ole võimalik, leitakse paagi mahutamiseks mõni teine sobiv koht.
    Paigalduse käigus gaasiseade installeeritakse ja seadistatakse, tehakse testisõit ning esimene tankimine.