Chevrolet

Tere tulemast Chevrolet maailma. Aastal 1900 suundus noor Euroopa insener Ameerikasse. Tema nimi oli Louis Chevrolet. Ülejäänu on ajalugu. Tema asutatud firma Chevrolet lõi kiiresti uued usaldusväärsuse ja turvalisuse standardid ning muutis raha ja selle eest saadava väärtuse suhet. Kõigile neile, kes peavad kalliks meelerahu, on Chevrolet olnud alati pioneeriks masinaehituse ja reisijate turvalisuse alal.

Ja nüüd pöördub Chevrolet uue põlvkonna poole, kes soovib oma isikupära väljendada. Uutes mudelites on täiuslikult kombineeritud järeleproovitud kogemused ning kõrgtehnoloogiline ja kvaliteetne tootmine. Neis ühinevad värske, selgelt eristuv stiil, uuenduslik ja kvaliteetne masinaehitus ning võrratu hinna ja väärtuse suhe.

Chevroletid, mida näete kohalikus müügisaalis, võisid kujundada Itaalia disainerid ja tehniliselt projekteerida Aasia insenerid, kes kasutasid Saksamaal ja Ameerikas väljamõeldud uuendusi.

Aga hoolimata sellest, kus üks või teine mudel on sündinud ja kes on selle välja töötanud, jääb brändi pärand truuks ettekujutusele, mis sai alguse ühest mehest – Louis Chevroletist.

Iga auto, mis kannab tema nime, peab pakkuma pikaajalist kvaliteeti, turvalisust, lihtsat hooldust, sõbralikku ja kättesaadavat teenindust ning õiglast raha ja väärtuse suhet. Proovisõit veenab Sind selles kindlasti.