chevrolet trax

Chevrolet Trax 

Chevrolet´ maastur Trax - linnasõiduks loodud. 

Hind alates 14 100 €

chevrolet trax chevrolet trax chevrolet trax chevrolet garantii
  

Uus Trax on ehtsa täismõõdulise maasturi disainiga. Seda väljendavad sportlikud kujundusjooned ja kindlameelselt jõuline olek, mis muudavad Traxi ka tõeliseks pilgupüüdjaks. Hõbedavärvi kergsulamveljed lisavad kaunile tervikule omalt poolt viimase lihvi.

  

Õnnetuste ennetamise eest hoolitseva aktiivturvalisusvarustuse hulka kuulub StabiliTrak elektrooniline stabiilsuskontrollisüsteem. Analüüsides rooli liikumist tuvastab see soovitud sõidutrajektoori ja lülitab vajaduse korral sisse veojõukontrolli.

  

Chevrolet MyLink info- ja meelelahutussüsteem ühendab sinu nutitelefonis oleva meelelahutuse Traxi süsteemidega. Traxi roolil olevate juhtnuppude ja 7-tollise puutetundliku ekraani kaudu saad valida oma nutitelefoni mälust meelepärast muusikat ja kuulata seda läbi kuue kõlariga helisüsteemi.

  

5-aastat garantiid - Chevrolet’ sõidukitele kehtib garantii kas 5 aastat alates sõiduki esimesest arvelevõtmisest või kuni sõidukiga on läbitud 150 000 km. Loe edasi »
Euroservice'i hädaabiteenus pakub ööpäevaringset lisakindlust 36 kuud. Sa ei pea midagi maksma, kui auto teel abi vajab või Sind lähimasse ametlikku Chevrolet' teenindusse pukseeritakse. Loe edasi »