chevrolet cruze sw

  

Chevrolet Cruze SW 1.6 LS soodushind 12 810€ (tavahind 15 550€)

Vaata lähemalt

Chevrolet Cruze SW

Stiilne, ruumikas ja suurepäraste sõiduomadustega pereauto

Hind alates 16 085 €

chevrolet cruze st chevrolet cruze st chevrolet cruze st chevrolet garantii
  

Uus 1.4 liitrine bensiini-turbomootor on jõuline, kuid kütusesäästlik ja madala heitmetasemega. 140 hj (103 kW) võimsuse juures kiirendab see 0-100 km/h 9,5 sekundiga. Kombineeritud tsüklis on kütusekulu 5.7 l/100 km

  

500-liitrine pagasiruum mahutab vaevata ostukotid, matka- või spordivarustuse. Kui aga tagaistmete seljatoed alla klappida, muutub pagasiruumi maht kolmekordseks, mis võimaldab vedada ka suuremaid esemeid.

  

Tänapäevane tehnoloogia muudab sõidu nauditavaks. Võtmeta sisenemine ja käivitus, uus MyLink info- ja meelalahutussüsteem võimaldab kuulata muusikat nutitelefonist, tagurduskaamera aitab kitsastes oludes turvaliselt parkida.

  

5-aastat garantiid - Chevrolet’ sõidukitele kehtib garantii kas 5 aastat alates sõiduki esimesest arvelevõtmisest või kuni sõidukiga on läbitud 150 000 km. Loe edasi »
Euroservice'i hädaabiteenus pakub ööpäevaringset lisakindlust 36 kuud. Sa ei pea midagi maksma, kui auto teel abi vajab või Sind lähimasse ametlikku Chevrolet' teenindusse pukseeritakse. Loe edasi »