Uus i30

UUS Hyundai i30

Võimas jõu ja liikuvuse kehastus
  
Ajatu disain ja võimas jõu ning liikuvuse kehastus. Uus põlvkonna Hyundai i30-ga on sõit veelgi nauditavam!  
  

Hind alates

i30 i30 i30 Hyundai garantii
  

Harva jõuab turule auto, mis tundub nii täpselt hetke tabavat. Täiesti uus Hyundai i30 teeb seda lisaks ka stiilselt. Uus mudel tõmbab ligi nii vallalisi, perekondi, noori ja ka hingelt noori. Ajatu disain, kõrgtehnoloogilised ühenduvusseadmed ja kõige laiahaardelisem Hyundai turvatehnoloogiate pakett muudavad masina veelgi atraktiivsemaks.

  

Uue i30 enesekindlat disainilahendust on näha igast detailist. Täpselt modelleeritud pinnad, ettepoole koonduv siluett ja väljendusrikkad kujundusdetailid loovad sujuva ja minimalistlikult intellektuaalse ilme. Uue kärjemustriga iluvõre inspiratsiooniallikaks on voolav sulametall, sümboliseerides nii jõudu kui ka liikuvust. Uued täis-LED esituled ja silmatorkavad LED-päevatuled loovad ühtlaselt paeluva terviku.

  

Hyundai i30 võlgneb oma jõudluse uuele 103 kW 1,4 l turbomootorile. Lisaks on uus i30 saadaval 1,0 T-GDI bensiinimootoriga, võimsusega 88,3 kW ja 1,4 MPI mootoriga, võimsusega 73,3 kW.1,6 l turbodiiselmootor on saadaval kolme variandina: 70 kW, 81 kW ja 100 kW. Neist kaks esimest on saadaval 6-käigulise manuaalkäigukastiga ja viimane, kõige võimsam, 7-käigulise topeltsiduriga käigukastiga.

  

7-aastat garantiid läbisõidupiiranguta kui sõiduki on lõppkliendile müünud volitatud Hyundai edasimüüja. Loe edasi »