508 SW

508 SW 508 SW 508 SW peugeot
  

508 SW on saanud omale radikaalse disaini - madala siluetiga, sportlik ja võib isegi öelda kupeelik universaal. Agressiivne esiosa ja LED päevatulede vertikaalne valgussignatuur koos täis LED esituledega ning horisontaalse iluvõrega tagavad uuele 508 SW-le eksklusiivse identiteedi. Madalad küljeaknad ning aknaraamideta uksed lisavad sportlikku elegantsi. Tagaosa on kaasaegne ja jõuline, mida rõhutab must tuledepaneel koos adaptiivsete 3D LED tagatuledega.

   Peugeot i-Cockpit® salong. Uus 508 SW on varustatud originaalse Peugeot i-Cockpit juhikeskonnaga, mille olulised komponendid on kompaktne rool, 10“ kõrgresolutsiooniga puutetundlik ekraan ja 12,3“ digitaalekraaniga head-up näidikuteplokk. Märksõnadeks on kvaliteet ning läbimõeldud funktsionaalsus.    Erakordne sõiduelamus on Peugeot DNA lahutamatu osa. Peenhäälestatud vedrustus vastavalt mootorile, uue põlvkonna EMP2 platvorm ja selle dünaamilised omadused teevad 508 SW’st samal ajal mugava ja hästi juhitava auto. Uus mudel on eelkäijast oluliselt kergem (-70kg) ning jäigema kerega, mis tagab auto parema stabiilsuse ning juhitavuse. Lisaks on võimalik seadistada auto vedrustust ja dünaamikat valides nelja erineva sõidurežiimi vahel (ECO / Sport / Comfort / Normal).    5 aastat garantiid!
2015. aasta algusest pakume kõikidele uutele SÕIDUAUTODELE tasuta tehasepoolset garantii pikendust 5 aastat / 100 000km. Tasuta pikendatud garantii kehtib ka N1 kategooria sõidukitele.
Loe edasi »

Peugeot Assistance – Ootamatute olukordade korral aitab ööpäevaringne autoabi. Loe edasi »