Peugeot partner

Peugeot Partner

Uuenenud ökonommne Peugeot Partner pakub tõhusat ja professionaalset tuge igapäevasteks töösõitudeks. Sinu uus partner saab hakkama iga olukorraga!

Hind alates

Peugeot partner sisu Peugeot partner pakiruum Peugeot partner Peugeot partner garantii
  

Uue vertikaalsema esivõre keskosa kaunistab lõvilogo, pinges joontega esikaitseraua nurkades on uued reljeefsed paneelid, mida on lihtne vahetada. Spetsiifilised uue kujuga esituled annavad esiosale äärmiselt modernse ilme.

  

Suure kandevõimega uus Partner on lisaks üks mitmekülgsemaid kaubikuid oma kategoorias. Partneri kasulik maht on kuni 3,3 m3. Partneri rattakoobaste vahe on 1,62 ja 1,23 meetrit, mis võimaldab mahutada 2 euroalust (1,2 m x 0,80 m) isegi lühikesse L1 versiooni.

  

Madal koormaruumi lävi teeb pealelaadimise lihtsaks. Sama eesmärki teenivad ka asümmeetrilised 180° avanevad tagauksed. Nelinurkne ukseava lihtsustab kogukate esemete sõidukisse paigutamist.

   5 aastat garantiid!
2015. aasta algusest pakume kõikidele uutele SÕIDUAUTODELE tasuta tehasepoolset garantii pikendust 5 aastat / 100 000km. Tasuta pikendatud garantii kehtib ka N1 kategooria sõidukitele.
Loe edasi »

Peugeot Assistance – Ootamatute olukordade korral aitab ööpäevaringne autoabi. Loe edasi »