Peugeot Partner Tepee disain

Peugeot Partner Tepee Disain
Olenevalt viimistlustasemest võib Partner Tepee olla välimuselt üsnagi erinev, et pakkuda just seda mida sa soovid. Kerekuju on harmooniline ja voolujooneline. Partner Tepee Outdoor on kõrgendatud vedrustusega, et toime tulla karmimal maastikul. Selle mudeli hõbedased katusereelingud, õhuava hõbedane ümbris ja udutulede kroomümbrised annavad sõidukile elegantse ilme.
Peugeot Partner Tepee Katuseluuk
Katuseluuk võimaldab vedada väga pikki esemeid ilma, et peaksid auto uksed lahti jätma. Katuseluugi avamissüsteemi on väga lihtne kasutada.
Peugeot Partner Tepee Tagaosa
Sõiduki tagaosas on kergelt kumerate joonte ja aknaga tagaluuk, mis võimaldab pakiruumile mugavat ligipääsu. Kõrgel asuvad tagatuled on pikliku kujuga, et tagaluuki maksimaalselt avada saaks. Kõrgel asuvad tagatuled on paremini kaitstud väiksemate löökide eest.
Peugeot Partner Tepee sisu Juhikoht
Rooli kõrgust ja sügavust saad sobivaks reguleerida, samuti käetoega juhiistme kõrgust. Keskkonsoolil asuvad näidikud ja nupud ning käigukang.
Peugeot Partner Tepee sisu Armatuurlaud
Kõrgel ja laial armatuurlaual on hästi organiseeritud keskkonsool, kus asub ka käigukang. Näidikud on hästi loetavad ning nupud on käepärased.
Peugeot Partner Tepee sisu Panipaigad
Kogu Partneri vaba siseruumi saab panipaikadena ära kasutata. Comfort Packi varustustasemega on tulemuseks kuni 61,5 liitrit ruumi erinevate esemeta jaoks.
Peugeot Partner Tepee Multi-Flex iste
Keskmise lisaistmega Multi-Flex istmepink võimaldab sõidutada üht lisareisijat. Multi-Flex istme kokkuklapitav külgiste vabastab vajaduse korral täiendava põrandapinna koorma jaoks. Sellisel juhul saab Partnerisse paigutada kuni 3 m pikkuseid ja kuni 10 cm kõrguseid esemeid. Keskmise istme seljatuge saab alla klappida ja kasutada kirjutuslauana.
Peugeot Partner Tepee istmesüsteem Istmesüsteem
Pika teljevahega Partner on saadaval ka täiendava kolme istmereaga, mis võimaldab sõidukisse mahutada kuni viis inimest. Täiendav istmerida on kokkuklapitav ja eemaldatav – nii saad vajaduse korral kuni 1,8 meetrit kasulikku põrandapikkust koorma vedamiseks juurde.
Peugeot Partner Tepee koormaruum Koormaruum
Kuus koormakinnitusaasa koormaruumi põrandas võimaldavad koormat kindlalt kinnitada. Partner pakub laias valikus koormaruumi ja kabiini eraldusvahendeid, sealhulgas koormaruumi eraldusredelit, poolkõrget vaheseina koos ärakäiva võrega või ülemise võrega vaheseina.