Peugeot Partner disain

Peugeot partner Välisdisain
Partner on tasakaalustatud ja jõuline. Voolujooneline ja dünaamiline kuju, kumer esimene kaitseraud ja kaheosaline õhu sissevõtuava on vaid mõned Partneri uuenduslikest omadustest.
Peugeot partner Tagatuled
Tagatuled asuvad kõrgel ja on seega paremini kaitstud väiksemate löökide eest.
Peugeot partner Erinevad kerekujud
Partner on saadaval kahes mahus ja kahes koormaruumi pikkuses. Lühike Partner on 4,38-meetrine ning pikk 4,63-meetrine. Valida saad akendega või akendeta versiooni vahel. Sõltuvalt varustustasemest on võimalik lisada tagaluugile avatav aken.
Peugeot partner sisu Ligipääs
Assümmeetrilised tiibuksed ja üks või kaks külgmist liugust muudavad koorma peale- ja mahalaadimise lihtsaks.
Peugeot partner katuseluuk Katuseluuk
Katuseluuk võimaldab vedada väga pikki esemeid ilma, et peaksid auto uksed lahti jätma. Katuseluugi avamissüsteemi on väga lihtne kasutada.
Peugeot partner sisu Armatuurlaud
Kõrgel ja laial armatuurlaual on hästi organiseeritud keskkonsool, kus asub ka käigukang. Näidikud on hästi loetavad ning nupud on käepärased.
Peugeot partner panipaigad Panipaigad
Kogu Partneri vaba siseruumi saab panipaikadena ära kasutata. Comfort Packi varustustasemega on tulemuseks kuni 61,5 liitrit ruumi erinevate esemeta jaoks.
Peugeot partner istmed Koormaruum
Kuus koormakinnitusaasa koormaruumi põrandas võimaldavad koormat kindlalt kinnitada. Partner pakub laias valikus koormaruumi ja kabiini eraldusvahendeid, sealhulgas koormaruumi eraldusredelit, poolkõrget vaheseina koos ärakäiva võrega või ülemise võrega vaheseina.
Peugeot partner istmed Multi-Flex iste
Keskmise lisaistmega Multi-Flex istmepink võimaldab sõidutada üht lisareisijat. Multi-Flex istme kokkuklapitav külgiste vabastab vajaduse korral täiendava põrandapinna koorma jaoks. Sellisel juhul saab Partnerisse paigutada kuni 3 m pikkuseid ja kuni 10 cm kõrguseid esemeid. Keskmise istme seljatuge saab alla klappida ja kasutada kirjutuslauana.
Peugeot partner istmed Istmesüsteem
Pika teljevahega Partner on saadaval ka täiendava kolme istmereaga, mis võimaldab sõidukisse mahutada kuni viis inimest. Täiendav istmerida on kokkuklapitav ja eemaldatav – nii saad vajaduse korral kuni 1,8 meetrit kasulikku põrandapikkust koorma vedamiseks juurde.