Peugeot 308 SW tehnoloogia

peugeot 308sw raadio

Kahetsooniline kliimaseade
Kahetsooniline automaatne kliimaseade reguleerib juhi- ja kõrvalreisija jaoks temperatuuri eraldi. 2 õhuava on suunatud ka tagaistmetele.

peugeot 308sw püsikiirusehoidja Võtmeta avamine ja käivitus
Kõrgema varustustasemega mudelid on varustatud võtmeta avamis- ja käivitussüsteemiga, millega saad avada ja auto käivitada võtit taskust või käekotist välja võtmata. Auto tuvastab võtme ja teeb pärast käepideme puudutamist uksed automaatselt lukust lahti.
peugeot 308sw püsikiirusehoidja Värvilise puutetundliku ekraaniga raadio
Kõrgema varustusastmetega mudelid on varustatud 9,7’’ muusika voogedastusega värvilise puutetundliku raadioga, 6 kõlariga, mobiiltelefoniga Bluetooth’i kaudu ühendatava vabakäesüsteemiga. Lisavarustusena on võimalik lisada Denon HI – FI pakett, mis sisaldab 8 kõlarit ja basskõlarit.
peugeot 308sw püsikiirusehoidja Püsikiirusehoidja ja kiirusepiiraja
Olenevalt versioonist on standard- või lisavarustuses püsikiirusehoidja, mis võimaldab tänu rooli taga asuvale püsikiirusehoidja nuppudele sõita püsiva kiirusega ilma jalga gaasipedaalil hoidmata. Kiirusepiiraja abil saad määrata suurima lubatud kiiruse.

Uus Peugeot 308 SW

Uus PEUGEOT 308 SW universaal kogu perele muudab teie väiksemad sõidud kui ka pikemad reisid meeleolukateks väljasõitudeks. Mugavus täiesti uuest vaatenurgast!

Hind alates