Peugeot 308 SW disain

peugeot 308sw Klaasist panoraamkatus
Toonitud klaasist soojuskiirgust peegeldav panoraamkatus kaitseb salongis viibijaid päikese eest. Soovi korral saab valgust piirata ka elektrilise rulooga, mille juurde kuulub sulgumistakistus.
peugeot 308sw Uuenduslikud LED esituled
Peugeot 308 SW kassisilmi meenutavad peened, väljendusrikkad ja juveelidele sarnanevad LED esituled annavad esiosale hoolikalt viimistletud välisilme. LED-tuled kuuluvad kõrgema varustustasemega mudelite standardvarustusse.
peugeot 308sw sisu Kompaktne ent mahukas
308 SW on kompaktne (pikkus 4,58 m ja kõrgus 1,47 m), salong on avar ja pakiruum mahukas – 610 dm³. Tänu oma kompaktsusele, tasakaalustatud proportsioonidele ja väiksemale kaalule on uus Peugeot 308 SW dünaamilise ja atleetliku välimusega.
peugeot 308sw sisu Magic Flat tagaiste
Iste, mida saab ühe lihtsa liigutusega alla klappida, piisab sekundist, et saada täiesti ühetasane põrand, mis optimeerib pakiruumi mahtu ja optimeerib esemete pealelaadimist.
peugeot 308sw pakiruum Armatuurlaud
Armatuurlaud võimaldab suurepärast nähtavust läbi esiklaasi. Materjalide suurepärane kvaliteet aitab kaasa ka salongi pääseva müra piiramisele. Värvitoonid harmoneeruvad erinevate salongi iludetailidega.
peugeot 308sw sisu Uuenduslik juhikoht
Peugeot’i kokpit pakub uut sorti elamusi eesmärgiga kogeda tundlikku ja intuitiivset sõitu: kompaktne rool, tähelepanuväärselt kõrge keskkonsool ning suur 9,7’’ puutetundlik ekraan intuitiivseks juhtimiseks.