Opel Vivaro Bus disain

Opel vivaro bus

Välisdisain

Opel Vivaro futuristlik disain on nii stiilne kui ka praktiline – suur kabiinikatus, dünaamilised esituled ja kroomribaga radiaatorivõre.

Opel vivaro bus sisu

Ruumikas salong

Opel Vivaro väikebussi salongi mahub koos juhiga kuni 9 reisijat. Sõidukisse ja sealt välja on lihtne pääseda, sest uksed on avarad ja madalad. Kuna käigukang asub armatuurlaual, on ka salongis liikumine mugav.

Opel vivaro bus

Pikkade esemete laadimise võimalus

Kui veate reisijaid või kaupa, pole pikad esemed kunagi probleem tänu lisavarustusena saadaolevale läbi auto laadimise võimalusele.

Opel vivaro bus sisu

Paindlik istmesüsteem

Vivaro istmesüsteem on mugav ja praktiline. Vajaduse korral saad istmeid eemaldada. 9-kohalisest sõiduki saad hetkega ilma istmeid eemaldamata muuta ka 6-kohaliseks lisapagasiruumiga väikebussiks.

Opel vivaro bus sisu

Juhikoht

Neljas suunas reguleeritav iste, reguleeritav roolisammas ja kõrge käigukangiasend võimaldavad juhil end mugavalt tunda ka pikkadel sõitudel.

Opel vivaro bus sisu

Arvukad panipaigad

Väikebussi salongis on läbimõeldud panipaigad, kuhu saab käepäraselt kõik vajalikud joogitopsid, kaardid ja teised sõidu ajal vajaminevad pisiasjad paigutada. Kokku on Vivaros 11 panipaika.