Opel Mokka X 

UUS Opel Mokka X

Extra eriline premiumklassi innovatiivsusega linnmaastur tervele perele.

Hind alates

Opel Mokka X Opel Mokka X Opel Mokka Opel astra gtc garantii
  

Mokka X ühendab kõrgklassi disaini tänavamaasturi kategooriaga. Jõulised jooned tõmbavad tähelepanu, lisakliirens ja võimsad valuveljed on aga märgiks maastikusõidu võimekusest. Kohanduvad LED-esituled valgustavad teed 30% eredamalt kui halogeentuled ja kohanduvad automaatselt kuni 9 eri sõidusituatsiooniga, et tagada optimaalne nähtavus ja turvalisus.

  

Mokka X säilitab alati kontrolli. Keerulistes olukordades lisab lisavarustuses olev 4x4 intelligentne nelikvedu veojõudu, stabiilsust ja kontrolli. Mugav 6-käiguline automaatkäigukast või manuaalkäigukast 5 või 6 käiguga? Pead vaid otsustama, milline Mokka X käigukast on sinu jaoks see õige.

  

Palju nutikaid lahendusi. Opel Eye rakendab kaamerapõhiseid uuendusi nagu liiklusmärgi tuvastaja, esikokkupõrkehäire ning sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatus, ennetamaks kokkupõrkeid ja tagamaks turvalisust. Apple CarPlayTM ja Google Android AutoTM lubavad kasutajatel oma nutitelefonidega sõidu ajal mugavalt ligi pääseda kasulikele, ühilduvatele rakendustele ja funktsioonidele.

  

4-aastane garantii kehtib läbisõiduni 120 000km kõigile uutele Opeli sõidukitele. Soovi korral saab garantiid täiendava tasu eest viie aastani pikendada.

Lisaks saad 12-aastase roostegarantii. Loe edasi »