Corsa OPC

Opel Corsa OPC

Opel Corsa OPC

on kerge kolmeukseline mudel, mis viib Sind sportlikult ja kiirelt kuhu iganes – anna vaid gaasi.

Opel Corsa OPC sisu

Standardvarustus

Standardvarustus on sportlik – sportistmed, toonitud esituled, OPC Line nahkkattega rool raadio juhtimisseadmetega, läbikumavate kroomrõngastega näidikud armatuurlaual.

Opel Corsa OPC sisu

Salong

Recaro sportistmed pakuvad parimat võimalikku külgtuge kurvides ja sobituvad hästi iga juhiga. Armatuurlaual olevad näidikud on läbikumavate kroomrõngastega, lisades salongi hoogsat meeleolu.

Opel Corsa OPC

Adaptiivsed esituled (AFL)

Lisavarustuses olev tänapäevane esitulede süsteem valib automaatselt üheksa erineva valgustusfunktsiooni hulgast sobiva, et tagada optimaalne valgustatus igas sõiduolukorras ilma teisi sõitjaid pimestamata.

Opel Corsa OPC helisüsteem

Helisüsteem

Standardvarustuses on raadio/CD mängija ning võimalus mängida ka MP3-faile. Autosse on paigaldatud 7 kõlarit, mis teevad iga heli kuulamise nauditavaks. Helisüsteemi juhtnupud asuvad mugavalt roolirattal.

Opel Corsa OPC

Parkimisabisüsteem

Lisavarustuses on tagumised parkimisandurid, mis muudavad tagurdamise turvaliseks, andes signaaliga märku, kui autole jääb tagurdades midagi ette.

Opel Corsa OPC

Vihmaandur

Lisavarustuses on vihmaandur, mis reguleerib kojameeste tööd vastavalt vihma tugevusele. See lubab Sul nautida sõitu ka kehvade ilmadega.

Opel Corsa OPC mootor

ECOTECi mootorid

Opeli ECOTECi mootorid on ühtaegu erksad ja säästlikud, ühendades kõrge pöördemomendi ja võimsuse ning väiksema kütusekulu ja heitmetaseme. Opel Corsa OPC on varustatud 1,6-liitrise (192 hj) turbomootoriga, mis lubab kiirendada 100 km/h vaid 7,2 sekundiga.

Opel Corsa OPC

Elektrooniline stabiilsuskontroll

Standardvarustuses on elektrooniline süsteem, mis aitab kontrollida auto veojõudu ebakindlates teeoludes. Elektroonika sekkub automaatselt juhtimisse ootamatu käänaku või libedaks muutunud pinnase korral.

Opel Corsa OPC

6-käiguline manuaalkäigukast

Opel Corsa OPC mootoriga on ühendatud 6-käiguline manuaalkäigukast, mis võimaldab Sul valida just selline sõidustiil nagu ise paremaks pead.

Opel Corsa OPC

Mäkketõusu abisüsteem

Kallakul startides või parkides takistab mägipidur pärast piduri vabastamist automaatselt auto tagasiveeremist.

Opel Corsa OPC sisu

Turvapadjad

Opel Corsa OPC on varustatud kaheastmeliste juhi ja kaassõitja turvapatjadega, mis kindlustavad kokkupõrke korral turvalise kaitse.

Opel Corsa OPC sisu

Pedaalivabastussüsteem (PRS)

Pedaalivabastussüsteem vallandab tugeva laupkokkupõrke korral pedaalid kinnitustest, et vähendada jala- ja säärevigastuste ohtu.

Opel Corsa OPC varustus

Rehvirõhu kontrollsüsteem (DDS)

Standardvarustuses on rehvirõhu kontrollsüsteem, mis tuvastab rataste pöörlemiskiiruse järgi rehvirõhu languse ning kuvab selle kohta hoiatuse.

Opel OPC mudelid

Eksklusiivne välimus, uusim tehnoloogia ja suurepärane jõudlus iseloomustab kõiki Opel OPC mudeleid.