Opel Astra sedaani disain

Opel Astra sedaani esituled

Adaptiivsed esituled (AFL)

Tänapäevane esitulede süsteem valib automaatselt üheksa erineva valgustusfunktsiooni hulgast sobiva, et tagada optimaalne valgustatus igas sõiduolukorras ilma teisi sõitjaid pimestamata.

Opel Astra sedaani sisu

Sportistmed

Uus Opel Astra on varustatud mugavate ja keha järgi disainitud sportistmetega, mida saad kuuel viisil reguleerida. Istmed pakuvad neljasuunalist nimmetoetust, sobitudes nii suurepäraselt sinu kehaasendiga.

Opel Astra sedaani sisu

Kokkuklapitav esiiste

Kokkuklapitava esiistme seljatugi võimaldab luua mugava töölaua süle- või lauaarvutile. Uus Opel Astra on paindlikult abiks igapäevastel töösõitudel.

Opel Astra sedaani pakiruum

Pagasiruum

Laialt avanevad uksed, kokkuklapitavad tagaistmed ning ühtlaselt sile pagasiruum võimaldavad Astrat kiiresti muuta sobivaks ka erinevate kaupade veoks.

Opel Astra sedaani pakiruum

Flex Floor

Pagasiruumi täitmise ja tühjendamise hõlbustamiseks on võimalik pagasiruumi põrand tõsta samale tasapinnale allaklapitud tagaistmete või pakiruumi laadimisavani.

Opel Astra sedaani varustus

Flex-Fix jalgrattahoidja

Opel Astra ainulaadne sisseehitatud jalgrattahoidja tuleb sulle appi seal, kus teised hätta jäävad. Sellega saad muretult transportida kuni kahte jalgratast. Kui jalgrattahoidjat vaja pole, saab selle peita tagapampri sisse.

Astra sedaan 

Uusimatest tehnilistest lahendustest tulvil ning Opeli uue auhinnatud disainikeele alusel loodud uus Astra annab kompaktklassile uut särtsu.

Hind alates