Kona Electric

Uus Hyundai KONA Electric

SINA SÕIDAD. SINA ANNAD SÄRTSU.

Mitmekülgne ja lõbusalt juhitav täiesti uus KONA Electric on esimene 100% elektriline kompaktne linnamaastur Euroopas. Murranguline uustulnuk ühendab endas kompromissitult muljetavaldava elektrilise sõiduulatuse julge ja ruumika linnamaasturi stiiliga.

Hind alates 39 990 €

Uus Kona Electric Uus Kona Electric Uus Kona Electric Hyundai garantii
  

1.       Uue KONA Electricu muudab niivõrd eriliseks tähelepanu pööramine detailidele. Sportlikul roolil on ergonoomilise asetusega juhtnupud, et ühenduvusfunktsioonide ja auto süsteemide käsitsemise ajal tagada sõidu ohutus. Veelgi suuremaks mugavuseks on KONA Electricu standardvarustuses olev roolisoojendus. Uuenduslik 7-tolline digitaalne näidikuplokk kuvab sõidurežiimi ning annab selge ülevaate energiavoolust ja aku laetustasemest. Piisab ühest pilgust, et näha, kuidas sinu sõidustiil mõjub sõiduulatusele.

  

          Keegi pole öelnud, et elektromobiilsus peaks olema igav. Välgust kiirema paigaltvõtuga tänu 395 Nm pöördemomendile, mille annab täiselektriline jõuülekandesüsteem, kiirendab see sportlik linnamaastur 0–100 km/h vaid 7,6 sekundiga. Elektrilise jõuallika ja ülekandesüsteemi hoolikalt kokkusobitatud komponendid on välja töötatud suurepäraste sõiduomaduste saavutamiseks ning praktilise igapäevase sõiduulatuse tagamiseks. KONA Electricu täiesti uus platvorm võimaldab ruumisäästlikku akude paigutamist ruumikuses kompromisse tegemata.

  

       Optimeeritud pidurdamine aitab regeneratiivpidurdamisel kätte saada energia ja salvestada see akudesse, suurendades nende laetust. Juht võib lihtsalt valida regeneratiivpidurdamise tugevusega 0 kuni 3 rooli taga asuvate käiguvahetuslabade abil. Samuti on käiguvahetuslabade abil võimalik autot aktiivselt pidurdada. Selleks tuleb tõmmata vasakpoolne laba üles ja hoida üleval. Sellisel moel on võimalik pidurdada täieliku seismajäämiseni ilma piduripedaali kasutamata.

  

Nagu iga teinegi Hyundai, on ka KONA Electric valmistatud kõige kõrgemate kvaliteedinõuete kohaselt. Selle tõestuseks on 7-aastane läbisõidupiiranguta garantii, mis lubab nautida elus kõike väärtuslikku ilma, et peaks auto pärast muretsema. Naudi suuremat meelerahu, mille toob autotööstuse üks parimaid garantiisid – ja seda standardvarustuses. Lisaks sellele on KONA Electricu ülitõhusal liitiumioon-polümeerakul garantii 8 aastat või 200 000 km, sõltuvalt sellest, kumb täitub varem.