Hyundai

UUS IONIQ Plug-In

IONIQ Plug-in pistikhübriidi paneb liikuma spetsiaalselt välja töötatud jõuallikas, mis pakub hübriidsüsteemile omase keskkonnahoidlikkuse kõrval ka rohkelt sõidurõõmu.

Hind alates 28 990 €

Hyundai Hyundai Hyundai Ioniq
  
Piisab nupuvajutusest, et sõita ainult elektrijõul üle 50 kilomeetri, tootmata kübetki heitmeid. Selleks et läbida piiramatuid vahemaid, saate aga lihtsalt lülitada ümber hübriidrežiimile ja sõita, kuhu iganes soovite. Vahemaa pärast pole enam vaja muretseda. Teel peatudes saate akud jälle täis laadida ja kasutada elektrirežiimil sõidetavat vahemaad täies mahus. IONIQ Plug-in pistikhübriidiga sõitmine pakub kõikehõlmavat meelerahu.

Jalustrabav ja tuult hurjutav vorm jätab dünaamilise mulje, samal ajal kui IONIQ Plug-in pistikhübriidi uuenduslik kerge alumiiniumi ja ülitugeva terase kooskasutus tagab stabiilse ja mõjuva sõidukogemuse.

   IONIQ Plug-in pistikhübriidi aerodünaamilise kere muljetavaldavad, ülivõimekad komponendid on loodud märkamatult koos toimima. Tagaspoileri, selle all oleva klaaspinna, kombineeritud tulede, tagakaitseraua kontrastvärvi ehispaneeli ja mudeli tunnuseks oleva sinise aktsentvärvi harmooniline kombinatsioon annab tunnistust IONIQ Plug-in pistikhübriidi disaini lõpuni lihvitud terviklikkusest.   

7 - aastat garantiid läbisõidupiiranguta kui sõiduki on lõppkliendile müünud volitatud Hyundai edasimüüja. Loe edasi »

7 - aastat autoabi tasuta kõned auto tehnilise rikke korral ja ööpäevaringne abi. Loe edasi »

7 - aastat tehnilist kontrolli - vabatahtlik TASUTA kontroll, mida on võimlaik läbida kord aastas.