i20

UUS i20 Active Cross

Uuel mudelil i20 Activ Crossil on tipptasemel turvavarustus, väljendusrikas disain, kompromissitu ruumikus ja sujuv ühenduvus.

Saabub 2018 suvel!

Hyundai i20 Hyundai i20 Hyundai i20 Hyundai garantii
  

1.      Tänu värskenduskuuri läbinud i20 Active Cross mudelile on Hyundai Motor B-segmendis jätkuvalt edukas. i20 viieukselise ja Active Cross mudeli uus moodsam disain ja Hyundai SmartSense’i täiustatud juhiabifunktsioonid täidavad kõigi klientide ootused.

  

         Valida saab salongi erinevate värvikombinatsioonide vahel, mis rõhutavad i20 Active Cross nooruslikku disaini. Uues sinistes toonides interjööris jookseb sinine dekoratiivliist piki armatuurlauda, ümbritsedes ka uste käepidemeid. Uus, punaste (Red Point) või siniste (Blue Point) värviaktsentidega interjöör võimaldab klientidel isikupärastada oma auto salongi. Endiselt saab i20 Actice Cross salongi valida ka traditsioonilises mustas või hallikassinises toonis.

  

       i20 Active Cross mudelivalikule pakutakse kolme bensiinimootorit. Kappa 1.0-liitrised T-GDI mootorid, mida saab valida kõigile i20 Active Cross mudelitele, on kahe võimsusega: 74 kW/100 hj viiekäigulise käsikäigukastiga ja võimsam 88 kW/120 hj kuuekäigulise käsikäigukastiga. Mõlemaid mootoreid saab valida ka seitsmekäigulise, topeltsiduriga käigukastiga, mida senini Hyundai i20 mudelivalikule ei pakutud.

  

7- aastat garantiid läbisõidupiiranguta kui sõiduki on lõppkliendile müünud volitatud Hyundai edasimüüja. Loe edasi »

7- aastat autoabi tasuta kõned auto tehnilise rikke korral ja ööpäevaringne abi. Loe edasi »

7- aastat tehnilist kontrolli - vabatahtlik TASUTA kontroll, mida on võimlaik läbida kord aastas.