Hyundai Santa Fe

Uus Hyundai Santa Fe

Täiesti uus, omanäoline ja elegantne Hyundai Santa Fe kombineerib parima kvaliteedi suure ning julge disaini ja ruumika mugavusega.

Hyundai Santa Fe Hyundai Santa Fe Hyundai Santa Fe Hyundai garantii
  

Stiilne! Täiesti uus, omanäoline ja elegantne Hyundai Santa Fe kombineerib parima kvaliteedi suure ning julge disaini ja ruumika mugavusega.

  

Kõrgtasemel mugavus. Lõõgastav, viimistletud ja ruumikas salong on tehtud kvaliteetsetest materjalidest, et luua mugav ja rahustav sõidukogemus. Santa Fe on saadaval seitsme istmega ning 2019. aastal on oodata ka viie istmega mudelit. Saadaval on neli salongitooni: must, hall, tumebeež ja tumepunane.

  

Meie tipptasemel juhiabisüsteem SmartSense, on põhjus, miks Santa Fe‘l on ühed oma klassi parimad turvapaketid ja mitu autotööstuse juhtivat turvafunktsiooni. Alates automaatpidurdussüsteemist, et vältida jalakäijate ja teiste sõidukitega kokkupõrkamist, kuni oma sõiduraja hoidmiseni, tuvastades samal ajal sõidukeid, mis on pimenurgas. Uus Santa Fe hoiatab Sind sõites võimalikest ohtudest suurema turvalisuse ja meelerahu tagamiseks.

  

7 aastat garantiid läbisõidupiiranguta kui sõiduki on lõppkliendile müünud volitatud Hyundai edasimüüja. Loe edasi »

7 aastat autoabi tasuta kõned auto tehnilise rikke korral ja ööpäevaringne abi. Loe edasi »

7 aastat tehnilist kontrolli - vabatahtlik TASUTA kontroll, mida on võimlaik läbida kord aastas.