Tehnoloogia

chevrolet cruze sw

Info- ja meelelahutussüsteem

Standardvarustuses on CD-mängija ja raadio ning kuue kõlariga audiosüsteem. Kõrgemas varustustasemes on saadaval ka Chevrolet MyLink info- ja meelelahutussüsteem, mis ühendab sinu nutitelefoni võimalused sõidukiga. Seitsmetollise puuteekraani kaudu saad valida näiteks oma nutitelefonist muusikat.

chevrolet cruze sw

Võtmeta sisenemine ja käivitus

Kõrgemas varustustasemes on saadaval võtmeta sisenemis- ja kävitus, mis tähendab, et autosse sisenemiseks ja selle käivitamiseks pole võtit vaja taskust või kotist otsida. Piisab, kui võti on kaasas.

chevrolet cruze sw

Pardakompuuter

Standardvarustuses on pardakompuuter, mille abil saad olla kursis kõigi oluliste andmetega oma sõidu kohta: kiirus, läbitud vahemaa, kütusekulu, kellaaeg jms.

chevrolet malibu

Püsikiiruse hoidja

Kõrgema varustustasemega on kaasas püsikiirusehoidja, mis võimaldab sul muuta pikad maanteesõidud mugavaks – paned soovitud kiiruse peale ning Cruze hoiab seda automaatselt.

chevrolet cruze sw

Vihmaandur

Automaatne vihmaandur reguleerib klaasipuhasti kiirust ja intervalli vihmasaju tugevuse järgi ise.

chevrolet cruze sw

Kliimaseade

Kõrgemas varustustasemes on automaatne kliimaseade, mis tagab salongis alati sobiva temperatuuri.

chevrolet cruze sw

Parkimisabisüsteem

Kõrgemas varustustasemes on parkimisabisüsteem, mis sõiduki tagaossa paigaldatud parkimisandurite abil annab helisignaaliga märku, kui ette jääb mõni parkimist takistav tegur.

Chevrolet Cruze SW

Stiilne, ruumikas ja suurepäraste sõiduomadustega pereauto

Hind alates 16 085 €