Sõidurõõm

chevrolet aveo

Hea juhitavus

Chevrolet Aveo veermik on üks jäigemaid oma klassis, mis tagab dünaamilise sõidu ja hea juhitavuse. Uued mootorid ja 6-käigulised käigukastid annavad tulemusena tõeliselt nauditava sõidu. Jõuline ja säästlik mootor - Neli innovatiivse tehnoloogia alusel loodud bensiinimootorit on ühtaegu nii tõhusad kui ka muljetavaldavalt säästlikud. Keskmine kütusekulu on 5.1 l/100km ning heitmetase 119g/km.

chevrolet aveo mootor

Jõuline ja säästlik mootor

Neli innovatiivse tehnoloogia alusel loodud bensiinimootorit on ühtaegu nii tõhusad kui ka muljetavaldavalt säästlikud. 1,2 liitrise ECO-mootori keskmine kütusekulu on 5.1 l/100km ning heitmetase 119g/km.

chevrolet aveo

Kallakult stardi abi

Standardvarustuses on kallakult stardi abi, mis võimaldab muretult järskudel kallakutelt sõitu alustada, ilma et peaksid muretsema auto tagasiveeremise pärast.

chevrolet aveo

Stabiilsuskontrollisüsteem

Uue Aveo standardvarustuses on stabiilsuskontrollisüsteem, mis reguleerib automaatselt sõiduki pidurdusjõudu ja mootori veojõudu, et vältida külglibisemise tekkimist järsus kurvis või libedal teel.

chevrolet aveo

Veojõukontrollisüsteem

Sõidu muudab turvalisemaks standardvarustuses olev veojõukontrollisüsteem, mis vähendab silmapilkselt mootori veojõudu rehvide haardumise taastamiseks, kui näiteks kiirendad liiga tugevalt ning rattad hakkavad ringi käima.