Opeli väärtused

Mida on vaja, et ehitada autosid, mis täidaks inimesi entusiasmiga? Kirge, uuenduslikkust, täiuslikkust ja vastutust. Vaid oma väärtusi järgides võime olla kindlad, et meie pakutavad tooted ja teenused annavad meie klientidele tõelisi eeliseid.

Kirg

Entusiasm on nakkav. Ja teisi saab nakatada vaid see, kes on ise tõeliselt innustunud. Me rakendame oma entusiasmi tuleviku unistusteautosse. Sest me teame: parimad ideed tulevad otse südamest.

Uuenduslikkus

Kujutlege võimatut, pange omavahel kokku, mis ei tundu sobivat. Me otsime uusi lahendusi ja järgime selget eesmärki: Opeli tehtud uuendused peavad olema igapäevases elus tuntavad ja kogetavad. Me töötame selle kallal täie pühendumisega.

Täiuslikkus

Hea ei ole veel piisav. Ainult kõige parima otsimine võib viia täiusliku lahenduseni. Seetõttu ei rahuldu me keskpärasusega, vaid püüdleme kõigis oma tegemistes täiuslikkuse poole - nii vormis, kui sisus.

Vastutus

Kõik mida me teeme, mõjutab teisi. Meie ideed määravad, kuidas tuleviku põlvkonnad elavad. Seetõttu hindame me oma tegevusi kõikehõlmava terviku osadena: ainult oma vastutuse tunnetamine lubab meil tulevikku kujundada.