Tutvustus

Chevrolet Orlandol on 7 istekohta ja muljetavaldavalt suur pagasiruum, kuid ka vaieldamatult stiilne ja julgelt eripärane välimus.

Stiilse ja kauni disainiga Chevrolet Orlando sobib suurepäraselt kokku nii aktiivse elulaadiga kui ka suure perega.

Skulptuursed kerejooned ning esiletoodud rattakaared annavad autole võimsa ja laia silueti. Orlando on silmapaistvalt elegantse, kuid jõulise ja meeldejääva ilmega.

Orlando salongis valitseb peen ja elegantne atmosfäär, millele annavad ilmet läikivmusta viimistlusega kaheosaline kokpit ning näidikute stiilne jääsinine valgustus. Näidikud on hästiloetavad ja mugava paigutusega nii juhi kui kaassõitjate jaoks.

Väikesi nutikaid elemente võite märgata kõikjal, olgu need siis mugavalt roolile toodud juhtnupud või käepäraselt paigutatud panipaigad. Üks neist on muide kavalalt ära peidetud stereosüsteemi juhtpaneeli taha…

Seitse istekohta on paigutatud 3 ritta. Teine istmerida pakub 60/40 suhtes kokkuklapitavaid istmeid. Kõik istmed peale juhiistme saab tasapinnaliselt kokku klappida– nii saate uskumatult mahuka kaubaruumi, millesse võib ära paigutada üsna erinevaid suuri ja kogukaid asju .

Eesmised ja külgmised turvapadjad ning turvakardinad kuuluvad standardvarustusse, niisamuti ka turvakere ja elektrooniline stabiilsuskontrollisüsteem, mis aitab tagada turvalisust äkkpidurdamisel ning kurvides.

Laste ohutuse eest hoolitsevad tagaistmel olevad ISOFIX-kinnitisüsteemid, mis kuuluvad samuti standardvarustusse.

Chevrolet Orlando

Aktiivse pere auto

Orlando on suurepärane 7-kohaline auto perele, kes armastab vabadust sõita igal pool. 

Hind alates 19 980 €