MapCare tasuta kaardiuuendused

MapCare™-programm pakub nüüdsest tasuta Hyundai kaardiuuendusi sinu uue Hyundai auto tehasevarustusse kuuluvale navigatsioonisüsteemile. Uuendused hõlmavad kogu Euroopa (üle 30 riigi) kaarte ning need on saadaval üksnes Amservi volitatud teeninduses. Kaardi uuendamine on väga lihtne! Kõik vajalik tehakse ära autoteeninduses korralise hoolduse käigus tasuta teenusena.

 

Kaardiuuendused on saadaval mudelitele i30, i40, Tucson ja Santa Fe alates mudeliaastast 2010, eeldusel, et need on varustatud tehases paigaldatud LG navigatsioonisüsteemiga ning autode importijaks on Hyundai Motor Finland Oy.
 

Võta ühendust Amserv Turu esindusega, selgita välja, kas sinu auto navigatsioonisüsteem on Hyundai MapCare™-programmi jaoks sobiv, ning vii läbi esimene uuendamine.
 

MapCare tasuta kaardiuuendused
 

SAGELI ESITATAVAD KÜSIMUSED

 

Kas Hyundai MapCare™-programm on saadaval ka teiste, autole hiljem paigaldatud navigatsioonisüsteemide jaoks?

 Ei. Hyundai tasuta MapCare™-programm on saadaval ainult tehases paigaldatud LG navigatsioonisüsteemide jaoks.

 

Mul on juba olemas navigatsioonisüsteemiga Hyundai auto. Kas Hyundai MapCare™-programm on saadaval ka minu auto navigatsioonisüsteemi jaoks?

 Jah. Pöördu Amserv Turu volitatud teenindusse, kus MapCare™-programm on saadaval kõikidele i30, i40, Tucsoni ja Santa Fe mudelitele, mis on imporditud Hyundai Motor Baltic Oy poolt alates 2010. aastast. Amserv Turu teenindus teeb kindlaks, kas sinu auto navigatsioonisüsteem on programmiga ühilduv.

 

Kui pikk on auto navigatsioonisüsteemi garantiiaeg?

 Hyundai tehases paigaldatud LG navigatsioonisüsteemile on antud kolmeaastane garantii.

 Küsi lisa kaardiuuenduste kohta