Traveller

Traveller Traveller Traveller Traveller

   

Uuenduslikkus

Peugeot Traveller on tipp-klassi kuuluv mitmeotstarbeline mahtuniversaal, kus reisijate mugavamaks transportimiseks on kasutusele võetud mitmeid uuenduslikke lahendusi, uuemaid juhiabisüsteeme ja erinevaid variatsioone istekohtade seadmiseks. Seega võtab Peugeot Traveller sihikule eelkõige luksuslikkust ja mugavust hindavad era- ja ärikliendid.

  

Salong

Teisel ja kolmandal real on eraldi käetoed ja eraldi seljatoed, mida saab sättida vastavalt vajadusele. Laiad toonitud aknad aitavad kaitsta privaatsust ja lubavad nautida väljas toimuvat.

Vastavalt varustustasemele on saadaval multifunktsionaalne katus, millel on LED valgustus ja lisaks igale kohale on eraldi valgustus lugemiseks. Kliima kontroll on nagu lennukis, igale kohale individuaalne õhuava.

  

Disain

Peugeot Travelleri eripärane ja modernne stiil kiirgab jõudu ja elegantsi.
Niipea, kui reisijad uksed avavad, tervitavad neid ukseläve valgustid. Sileda disainiga interjööri kaunistavad kvaliteetsed materjalid, eriti nahksisu ja paksud vaibad põrandal.

  

Pikendatud garantii

2015. aasta algusest pakume kõikidele uutele SÕIDUAUTODELE tasuta tehasepoolset garantii pikendust 5 aastat / 100 000km. Tasuta pikendatud garantii kehtib ka N1 kategooria sõidukitele. 
Loe edasi »

Peugeot Assistance – Ootamatute olukordade korral aitab ööpäevaringne autoabi. Loe edasi »