Hyundai abi 24h Baltikumis

Hyundai Abi 24h teenuste loetelu ja tingimused

Operaatori teenused:

  • 24h kõnedele vastamine.
  • Konsultatsioon ja nõustamine nii tehnilise rikke kui ka kahjujuhtumi korral.
  • Parima abi organiseerimine vastavalt juhtumi asukohale ja iseloomule 
       Hyundai autoabi

  

Teenuseid osutatakse 24h päevas ja 365 päeva aastas Euroopas järgnevates riikides:.Albaania, Andorra, Austria, Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Gibraltar, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Luksemburg, Läti, Makedoonia, Malta, Monaco, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Serbia ja Montenegro, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Šveits, Taani, Tšehhi, Türgi (Euroopa osa), Ungari ja Eesti Vabariigi mandriosa, Saaremaa, Hiiumaa ja Muhu avalikud teed.

  

Puksiirteenus ootamatult tekkinud tehniliste rikete või avarii korral:

Auto tasuta pukseerimine rikke või kahjujuhtumi sündmuskohalt lähimasse autoriseeritud töökotta või valvega parklasse toimub eeldusel, et abi andmine sündmuskohal ei ole võimalik ja auto tehniline seisukord ei võimalda ise sõita lähimasse remonditöökotta. Pukseerimine on tasuta vaid juhul, kui sõidukil on kehtiv garantii ja autol on graafikujärgsed hooldused teostatud autoriseeritud Hyundai teeninduses.

  

Tasuta abi sündmuskohal osutatakse järgnevate ootamatult tekkinud rikete korral:

  • Käivitusabi ootamatu aku tühjenemise korral*
  • Ratta vahetus ootamatu rehvi purunemise tõttu
  • Ukse luku sündmuskohalt ühte samas riigis asuvasse sihtkohta, juhul kui riket ei õnnestu sündmuskohal kõrvaldada. avamine (kui võimalik)
  • Lisakütuse toomine ootamatu kütuse lõppemise puhul
  • Reisijate transport 

*Peale käivitusabi saamist on klient kohustatud esimesel võimalusel ja mõistliku aja jooksul laskma autot kontrollida autoriseeritud töökojas.

  

 

Hyundai autoabi   

Tasuta Hyundai 24h abi teenust osutatakse vaid sõidukile, mis on märgitud käesolevasse garantii- ja hoolderaamatusse ja eeldusel, et autol on graafikujärgsed hooldused teostatud autoriseeritud Hyundai teeninduses. Autoabi teenuse osutajal on õigus sündmuskohal kontrollida garantii- ja hoolde- raamatut garantii kehtivuse ja hooldusajaloo välja selgitamiseks.

  

Korduv autoabi teenus tingituna ühel ja samal sõidukil järjest esineva ühe ja sama vea kõrvaldamiseks on tasuline.