Opel zafira

UUS Opel Zafira 

Armastus esimesest istumisest! Opel Zafira on ehtne 7-kohaline Saksa inseneritöö tippsaavutus

Hind alates

Opel zafira Opel zafira Uus Zafira Opel zafira garantii
  

Uue 7-kohalise Zafira värske disain, uus radiaatorivõre ja tulede kaks tiivakujulist LED-riba on muljetavaldavalt kaunid. Värskendatud salong on valge, ruumikas ja mõnusalt hubane. Detailitäpsus ja suurepärane kvaliteet lasevad uutel kvaliteetmaterjalidel, stiilsetel vormidel ja istmetel silma paista.

  

Oma ala etaloniks kujunenud FLEX 7® PLUS istmesüsteem võimaldab istmeid vabalt ümber paigutada, et mahutada erinevaid inimeste ja asjade kombinatsioone. Teises istmereas saab pakkuda reisijatele tõelist VIP-teenindust, asendades kolm istet kahega.5-istmelisena on Zafiral külluslik 1860-liitrine pagasiruum ja kuni 34 panipaika. Ka 7-istmelisena jääb veel 152 liitrit ruumi pagasile.

  

Lai valik ökonoomseid Saksa inseneride loodud jõuallikaid toovad igapäevasõitudesse energiat ja värsket jõudu, vähendades samas kütuse- ja hoolduskulu. Nii automaat- kui manuaalkäigukastiga Zafirad vahetavad käike ülisujuvalt ja täpselt ning käigukastid on ka väga töökindlad.

  

4-aastane garantii kehtib läbisõiduni 120 000km kõigile uutele Opeli sõidukitele. Soovi korral saab garantiid täiendava tasu eest viie aastani pikendada.

Lisaks saad 12-aastase roostegarantii.    Loe edasi »