Varuosad

Amservi esindustest on võimalik kohe osta või tellida enamlevinud originaalvaruosi kõikidele Toyota, Lexuse, Opeli, Chevrolet`, Peugeot`, Saabi ja Hyundai sõidukitele.

autovaruosad
varuosadvaruosadKui garantiitöö käigus on vaja vahetada varuosa, kasutame alati originaalvaruosa. Soovitame ka teiste remonttööde korral eelistada alati vastupidavaid ja kvaliteetseid tootjatehase kvaliteedinormide järgi valmistatud originaalvaruosi. Originaalvaruosadele kehtib tootja garantii 1-2 aastat. Lisaks anname 2aastase garantii varuosade paigaldustööle.

Meie esindustest on võimalik osta või tellida ka ükskõik millise automargi B-kategooria varuosi.
Originaalvaruosadega sarnased B-kategooria varuosad on hinna poolest küll soodsamad, kuid kvaliteet ei pruugi tagada originaalvaruosaga võrreldavat vastupidavust. Kõikidele B-kategooria varuosadele kehtib 6-kuuline garantii.

Varuosade ostmiseks pöördu lähimasse Amservi esindusse. Aitame leida Sinu autole sobivaima varuosa ning anname nõu originaal- või B-kategooria varuosa valimiseks.

Küsi varuosa hinnapakkumist

Varuosade tellimine

Amservi esindustest on võimalik tellida vähemlevinud varuosi või keredetaile 2- kuni 14-päevase ooteajaga. Mõne väga spetsiifilise varuosa tellimuse täitmise aeg võib olla ka pikem, juhul kui tellimuse täitjaks on tootjatehas.

Varuosa tellimiseks võta ühendust sobivaima Amservi esindusega. Meie teenindaja aitab valida just Sinu autole vajaliku varuosa, millel on sobivaim hind ja kvaliteet. Tellimust on võimalik esitada ka e-posti teel, kuid kindlasti veendu eelnevalt, et oled tellimas õiget varuosa.

Tellimuse vastuvõtmise järel väljastame Sulle ettemaksuarve. Kui arve on tasutud, tellime soovitud varuosa. Ettemaksu suurus sõltub varuosast ning võib olla 50% täishinnast kuni varuosa täieliku tasumiseni. Enne tellimuse vastuvõtmist anname teada, kas varuosa on hetkel saadaval või kui pikk on selle ooteaeg. 

varuosadvaruosadvaruosad