Amserv toetab

Amserv lähtub teisi toetades oma ärifilosoofiast ja väärtustest. Meie eesmärk on luua head tehes sellised suhted, mis aitavad levitada meie väärtusi nii Amservi klientide kui ka töötajate hulgas ning viia need väärtused nii ka avalikkuseni. Meie toetustegevus põhineb pikaajalisel vastastikust väärtust looval alusel.

Toetame kultuuri

Väärtustame neid, kes oma tööga ehitavad silla nii inimeste kui ka põlvkondade vahele; neid, kes pakuvad positiivseid emotsioone; neid, kes muudavad oma tegevusega Eesti kultuuri elujõuliseks; neid, kes suurde ellu alles astumas ning neid, kes toovad meieni teiste maade kultuuri.

Toetame loominguliste ja mitmekülgsete inimeste ühendamist ning tunnustame teatri ja muusika vallas tegutsevate inimeste tööd ja panust Eesti kultuurimaastikul.

Amserv toetab etendus- ja kontsertasutusi:

Rahvusooper Estonia                                                               

   

 Toetame sporti ja aktiivset eluviisi

Väärtustame aktiivset eluviisi ja sportlikkust ning soovime kaasa aidata, et inimestel kujuneksid korrapärased liikumisharjumused.

Toetame nii rahvasporti kui ka laiema kandepinnaga suviseid spordialasid, mis pakuvad võimalust veeta rohkem aega värskes õhus ning olla füüsiliselt aktiivne.

  • Amserv Toyota Sailing Team
    Peasponsorina toetame 2016/2017 hooajal purjetajate meeskonda, kuhu kuuluvad Margus Nõmmik, Margus Zuravljov, Kristiina Truuverk ja mitmed teised purjetajad.

    Amserv Sailing Team Facebookis»

  • Jalgpalliklubi Tallinna Kalev. JK Tallinna Kalev on Eesti jalgpalliklubi, mis tegutseb Tallinnas. Klubi asutati aastal 1911 ja taasasutati 2002. aastal. Nüüd mängib klubi Esiliigas, mis on Eesti tasemelt teine liiga. Kodumänge peab klubi Kalevi Keskstaadionil.

    Vaata FC Kalev tegemisi ka Facebookis»

  • Spordiklubi Myfitness. My Fitness AS alustas tegevust 2008. aasta märtsis, avades oma esimese fitnessklubi Tallinnas, Viru Keskuses. MyFitness on kasvanud Eesti suurimaks spordiklubide ketiks, opereerides täna 19 spordiklubi üle Eesti: Tallinnas 14, Tartus 2, Narvas 1, Pärnus 1 ja Viljandis 1 klubi. 2014. aastal laieneti ka Läti turule. Amserv ja Peugeot on MyFitnessi ametlikud autopartnerid.

    Vaata MyFitnessi tegemisi ka Facebookis»