Toyota Certified garantii kasutatud autodele

  • Läbisõidupiiranguta garantii
  • Täielik kvaliteedikontroll
  • Autoabi teenus 24h
  • 30 päeva/ 1000km vahetusvõimaluse garantii

Toyota on loonud „Toyota Certified Kasutatud Autode Programmi“, et pakkuda kasutatud auto ostmisel täielikku kindlustunnet ning usaldust. Soovime pakkuda oma klientidele meelerahu ja muretut kogemust.

„Toyota Certified programmi“ kaudu müüdud auto ei ole kunagi vanem kui 7 aastat, kilometraaž ei ole kunagi rohkem kui 160 000 km ja autol ei ole olnud ühtegi suuremat avariid. Iga autoga kaasa:


Vähemalt 1-aastane kilometraažipiiranguta garantii

Garantiiperioodi ajal ei pea Sa muretsema kulutuste pärast, mida võivad tingida ootamatud rikked. Garantii hakkab kehtima alates auto ostu kuupäevast ning kehtib vähemalt 12 kuud. Garantii Toyota sõidukitele kehtib igas Toyota esinduses üle terve Euroopa. Lisatasu eest on võimalik auto ostu hetkel garantiiperioodi pikendada 12 lisakuu võrra. Ainus tingimus garantii kehtivuse tagamiseks on teostada tootja poolt ettenähtud plaanipärased hooldused Toyota edasimüüja juures peale iga 15 000 kilomeetri läbimist või kord aastas (kumb enne täis saab).

Kõik purunenud osad asendatakse ja kõik kuluvad osad kontrollitakse üle

Et pakkuda Sulle kõrgeimat kvaliteeti ja usaldusväärsust, läbib auto enne müüki mehaanilise tehnilise kontrolli. Kõik ülevaatuse käigus ilmnenud vigased osad asendatakse. Ülevaatus hõlmab ka kuluvate osade kontrollimist, veendumaks, et nende konditsioon oleks auto vanuse ja kilometraažiga vastavuses. Nii võid ootuspäraselt sõita 12 kuud või 15 000 kilomeetrit (kumb enne täis saab), kartmata regulaarse täishoolduse kulusid. Sulle antakse detailne raport ülevaatusest, mis näitab ära kõik osad, mida kontrolliti ja kui vaja, asendati.

Toyota Eurocare 24h Autoabi teenus

Pakkumaks täielikku usaldust ja turvalisust kehtib autole garantiiaja lõppemiseni Toyota Eurocare 24h Autoabi teenus. Teenus on aktiivne 24 tundi ööpäevas, 365 päeva aastas ja kehtib kõigis Euroopa Liidu maades. Helistades numbrile, mis on näha sõiduki esiklaasil, vastab Sulle operaator ning pakub abi juhul, kui on juhtunud mõni alljärgnevatest olukordadest: tühi rehv või aku, autosse ununenud võtmed ning lukustunud auto, otsa lõppenud kütus või pukseerimist vajavad olukorrad.

30 päeva/1000 km vahetusvõimaluse garantii

Juhul kui Sa ei ole ostetud auto kvaliteedi ja usaldusväärsusega ükskõik mis põhjusel rahul, siis võid selle 30 päeva jooksul samaväärse hinnaga auto vastu välja vahetada. Seda muidugi juhul, kui kilometraaž jääb alla tuhande kilomeetri ja auto ei ole sattunud avariisse.