Peugeot 301 - uus kompaktne sedaan Peugeot mudelivalikus

03.06.2012

Peugeot toob turule uue Peugeot 301, mis on kompaktne neljaukseline sedaan ning mille eesmärgiks on täita laia tarbijaskonna nõudmisi.

Uus 301 peegeldab Peugeot’ modernset stiili ning kõrgeid nõudmisi kvaliteedile, mis annavad autole iseloomu ja kaasaegse välimuse, lisavad emotsiooni ja jõulist karakterit.

301 loodi selleks, et rakendada kõiki olemasolevaid tehnilisi võimalusi, mis aitavad toime tulla ka keskmisest ekstreemsemates oludes, nagu eriti kuuma või külma kliimaga riigid ja kehvad teeolud. Auto on 4,44 meetrit pikk ja erineb konkurentidest oma optimeeritud ja mahuka kere poolest, pakkudes turvalist ja mugavat sõidukogemust. Mudeli mugavusvarustusse pakutakse nii kliimaseadet, MP3/CD raadiot, Bluetoothi, elektrlisi klaasitõstkukeid, parkimisabi ning palju muud.

  Pegueot 301 peamised tugevused on:

  • Rekordiline pakiruumi mahutavus: 506 dm3 (VDA 470)
  • Rikkalik turvavarustus: ESP, ABS, kuni 4 turvapatja, hädaolukorra pidurdusabi, ISOFIX ja palju muud
  • Auto on enneolematult ruumikas tagaistmel reisijatele tänu pikale 2,65 teljevahele 

Peugeot 301-st saab tootja prognoosi kohaselt aja jooksul üks margi enim müüdud mudeleid kogu maailmas – selle stiil ja tehnilised omadused on loodud täpselt vastama turu vajadustele, teatas Peugeot maaletooja KW Bruun Baltic turundusjuht Kerli Maro. Auto vastab suurepäraselt tarbijate ootustele oma ökonoomsete uuema põlvkonna bensiini- ja diiselmootoritega, mille võimsus varieerub 72 hj kuni 116 hj ning mida pakutakse koos manuaal-, robotiseeritud- või automaatkäigukastiga.

Pakutav mootorivalik:

  •  1.2 VTi 53 kW (72 hj) manuaal- või robotiseeritud käigukast
  • 1.6 HDi 68 kW (92 hj) manuaalkäigukast
  • 1.6 VTi 80 kW (110 hj) manuaalkäigukast
  • 1.6 VTi 85 kW (116 hj) automaatkäigukast  

  Peugeot 301 on lisaks 208’le teine mudel Peugeot’i valikus, millel on uus valik kolmesilindrilisi bensiinimootoreid (1.2 VTi), mis tarbivad vähem kütust ja pakuvad suurepärast sõidunaudingut. 301 on pereauto, mis on usaldusväärne, turvaline ja suurepäraste sõiduomadustega.  

Uue 301 maailmaesitus toimub Pariisi autonäituse septembris ning müügiga alustatakse juba novembrist. Mudel tuleb müüki Euroopas, Venemaal, Aafrikas, Aasias, Lähis-Idas ning Ladina-Ameerika turgudel. Eestis peaks uus Peugeot 301 müügile jõudma 2013 alguses.

Üles