Hilux Invincible 50 Frankfurdi autonäitusel

14.09.2017

  • Peegeldab kaheotstarbeliste sõidukite kasvavat turgu. 
  • Näidisauto Hilux Invincible 50 tähistab menuka mudeli 50. aastapäeva.
  • Spetsiaalsed välis- ja sisekujundusdetailid.

Üleilmsel pikapite turul ülekaaluka menu tähistamiseks viimase 50 aasta jooksul on 2017. aasta Frankfurdi autonäitusel välja pandud eriline Hilux Invincible 50 näidisauto.

Esimest korda 1968. aastal ja aasta hiljem kogu Euroopas turule toodud legendaarne Toyota Hilux on maailma soosituim pikap, mida praegu müüakse 180 riigis ja piirkonnas üle kogu maailma. Tänase seisuga on seda maailmas kokku müüdud üle 18 miljoni eksemplari. 

Oma kvaliteedi, vastupidavuse ja töökindluse poolest tuntud Hilux on ikka ja jälle tõestanud oma võitmatust, olles vallutanud põhjapooluse, Islandi vulkaanid ja Antarktika ning saavutanud poodiumikohti ka Dakari rallil.

Hilux Invincible 50 näidisauto hõlmab üha suuremat osa kaheotstarbeliste sõidukite turust pikapite klassis. See tugevdab mudeli üleilmset mainet sitkuse ning kvaliteedi, vastupidavuse ja töökindluse seisukohast spetsiaalsete lisatarvikute abil, mis ei muuda seda üksnes kohe erimudelina äratuntavaks, vaid sobivad ideaalselt ka nii töö kui ka vaba aja tegevuste laia valikuga.

Väliselt iseloomustavad sõidukit mattmustad ülemised kaitserauad ja astmelauad, must eesmine allasõidutõke ning mustad rattakoobaste liistud koos ainulaadsete 18-tolliste mattmustade valuvelgedega, millel on tugevad BF Goodrichi – Toyota Hiluxi ja Land Cruiseri Dakari sõidukeid võidusõidurehvidega varustava ettevõtte – All Terraini rehvid.

Toyota pikapi näidisautost leiab plastist kastikaitse ja suure tööriistakasti, mudelile iseloomulikud lävepakuliistud, põrandamatid ja nahkkattega seisupiduri.

Peegeldades võimet rahuldada üha suurema hulga vaba aja veetmiseks ja töö tegemiseks mõeldud ning kaheotstarbeliste pikapite klientide vajadusi, kasvab Hiluxi müük Euroopas 2017. aastal 40 600 eksemplarini. Sellega ületatakse varasem, 2007. aastal püstitatud rekord, milleks oli 40 104.

Toyota Europe’i uudised ja pildid: http://newsroom.toyota.eu

Üles