Kalev ja Põltsamaa Felix võtavad kasutusele 46 Toyota hübriidautot

11.04.2017

Aprillikuu jooksul annab AS Amserv Auto juhtivatele Eesti toidutootjatele AS-ile Kalev ja AS-ile Põltsamaa Felix üle uue, vaid hübriidautodest koosneva autopargi.  Tehingu käigus vahetavad Kalev ja Põltsamaa Felix olemasoleva hübriidide pargi uue vastu. Kokku ostavad ettevõtted 46 uut Toyota C-HR, Auris ja Auris Touring Sports hübriidi.

Kalevi ja Põltsamaa Felixi juhatuse esimehe Kaido Kaare sõnul oli teist korda hübriidide kasuks otsustamine lihtne. „Meile on jätkuvalt oluline ühest küljest hooliv suhtumine ümbritsevasse keskkonda ja oma töötajatesse ning teisalt ka märgatav kokkuhoid kütusekuludelt võrreldes kunagise tavaautopargiga“ ütles Kaido Kaare.

„Meil on siiras rõõm, et kolm aastat tagasi alguse saanud koostöö saab jätku ning Kalev ja Põltsamaa Felix usaldavad järgnevateks aastateks oma autopargi eest hoolitsemise taas Amservile. Toona nõustus Kalev meie soovitustega hübriidide osas ja ei ole pidanud pettuma, sest ka uus autopark koosneb ainult hübriidajamiga Toyota mudelitest. Meil on väga hea meel, et sellised suured ja väärikad ettevõtted nagu Kalev ja Põltsamaa Felix näitavad üles keskkonnateadlikust ning kindlasti on sellega andnud eeskuju paljudele teistele ettevõtete“, teatas AS Amserv Auto juhatuse esimees Margus Nõmmik.

Ta lisas, et nii Kalev kui Toyota on alati rõhutanud lisaks ökonoomsusele ja kvaliteedile ka sõitjate turvalisust ja mugavust. Just sellepärast on kõik autod varustatud uue Toyota Safety Sense turvalisussüsteemidega.

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim magusatootja, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrukondiitritoodete tootmine ja müük. Kokku valmistab ettevõte igapäevaselt ca 200 nimetust erinevaid maiustusi. Enamik, s.o. ca 88% Kalevi toodangust müüakse Eestis. Peamisteks välisturgudeks on Balti riigid, Skandinaaviamaad ning Venemaa.

AS Põltsamaa Felix on kõige laiema toiduainete valikuga juhtiv toiduainetetootja Eestis, tootes ja turustades ligi 300 toodet kaheksa erineva kaubamärgi all. Ühtlasi on ettevõte suuruselt teine eestimaine mahlatootja.

AS Amserv Auto tegutseb 1992. aastast ja on Toyota ametlik edasimüüja ning üks suuremaid autode müügi- ning teenindusettevõtteid Baltikumis. Sellel aastal tähistab Amserv oma 25. juubelit.

Üles
Amserv_Kalev_1.jpg