Uudised

Amservi sõiduautode müük kasvas turust kaks korda kiiremini

18.05.2017 - Amservi sõiduautode müük kasvas turust kaks korda kiireminiAmserv Grupp investeeris lõppenud majandusaastal täieliku ümberehituse läbinud klienditeenindusaladesse ja juurdeehitustesse ligi 2 miljonit eurot. 10% kasvanud kontserni müügitulu ületas... Loe edasi »

Uus Peugeot 308 - uuenenud disain, mootorid ja tehnoloogiad

08.05.2017 - Peugeot kirjutab järgmise peatüki ühe enimmüüdud mudeli raamatusse ja laseb välja 308 mudeliuuenduse. Auto sai värskema välimuse, uuendati mootori ja käigukastivalikut ning lisati uusi juhiabisüsteeme.Välisdisain on silmapaistev - kuulsat lõvimärki... Loe edasi »

STIGO elektriroller nüüd müügil ka Amserv Auto AS-is

02.05.2017 - Stigo on maailma kiiremini kokkupandav elektriroller Stigo lahendus on tõeliselt lihtne - see voldib ratastel kohvri tüüpi seadeldiseks, mida on võimalik kaasa võtta kõikjale ja laadida tavapärases pistikupesas.Stigo elektriroller on nüüd müügil... Loe edasi »

Opel päästab nüüdsest elusid ka Eestis

02.05.2017 - Mitmekülgne Opel Movano laiendab haaret ning on nüüdsest kasutusel ka kiirabiautona.Valga Haigla AS-ig koostöös Valgamaal kiirabiteenust osutav Eesti kapitalil baseeruv ettevõte “ELDRED MEDICAL OÜ” sai aprilli lõpus uue Opel Movano baasil ehitatud... Loe edasi »

Toyota oli märtsis enim müüdud automark

13.04.2017 -  Toyota oli märtsis kõige edukam automark, mida müüdi 1058 sõidukit.Toyota turuosa on Eestis 16,6%. Kõige populaarsemad mudelid on Auris ja Corolla. Toyota RAV4 on segmendiliider, 42% mudelist ostetakse hübriidina. Toyota oli märtsis Baltimaades... Loe edasi »

Kalev ja Põltsamaa Felix võtavad kasutusele 46 Toyota hübriidautot

11.04.2017 - Aprillikuu jooksul annab AS Amserv Auto juhtivatele Eesti toidutootjatele AS-ile Kalev ja AS-ile Põltsamaa Felix üle uue, vaid hübriidautodest koosneva autopargi.  Tehingu käigus vahetavad Kalev ja Põltsamaa Felix olemasoleva hübriidide pargi uue vastu. Kokku ostavad... Loe edasi »

Amservi esinduste lahtiolekuajad pühade ajal

11.04.2017 - Amservi esindused on suurel reedel, 14. aprillil, suletudKauneid lihavõtteid ja peatse kohtumiseni Amservis! Loe edasi »

Tegevjuht Karl-Thomas Neumann avab Genfi autonäitusel Opeli väljapaneku

08.03.2017 - Uued võimalused: Opel ja Vauxhall asuvad tulevikus PSA-ga ühe katuse allEdukas koostöö: PSA-ga koostöös valminud Opel Crossland X-i esitlusDünaamiline duo: Opeli uute mudelite Insignia Grand Sport ja Sports Tourer esmaesitlusRüsselsheim/Genf. Täna hommikul... Loe edasi »

Uus lipulaev: Opel Insignia Grand Sporti hinnad algavad 19 200 eurost

06.03.2017 - Sama raha eest rohkem: Insignia Grand Sport pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.Tõeliselt mahukas: universaalkerega Insignia Sports Toureri hinnad algavad 20 300 eurostUhiuus: oluliselt kergem ja nobedam, nutika ruumikasutusega ja uue põlvkonna jõuallikategaÄärmiselt... Loe edasi »

Peugeot Genfi autonäitusel – linnamaasturid ja keskkonnasäästlikud tehnoloogiad.

02.03.2017 - Peugeot tutvustab Genfi autonäitusel laia valikut elektrisõidukeid, linnamaastureid ning visiooni isesõitvast autost. Esimest korda maailmas esitletakse elektrilist mahtuniversaali Peugeot Partner Tepee Electric ja tutvustatakse ideeautot Peugeot Instinct Concept.2300 m2 elegantselt... Loe edasi »