Uudised

Amserv Grupi AS on tubli maksumaksja

29.04.2016 - AMSERV GRUPI AS tasus 2016. aasta esimeses kvartalis riiklikke makse 668.3 tuhat eurot, olles sellega oma tegevusalal (Valdusfirmade tegevus) 1. kohal. Ettevõtte lähimad konkurendid oma tegevusalal on esitatud järgneval graafikul: NB: Ettevõtte tegevusala on määratud... Loe edasi »

Uus PEUGEOT i-Cockpit® teab kõike ja pakub enneolematuid sõiduelamusi

20.04.2016 - Uue PEUGEOT i-Cockpit®´iga tutvustab PEUGEOT oma nägemust tuleviku juhtimiskeskkonnast. Intuitiivset, turvalist ja loomulikku juhtimiselamust pakkuv salong võimaldab heita pilgu PEUGEOT tulevikuautode juhikohale. Täiustatud ergonoomika, Head Up Display tüüpi näidikutepaneel,... Loe edasi »

Suur Peugeot võidusõidu päev 23.04 Tartus!

17.04.2016 - AMSERV TURU esinduses Tartus toimub laupäeval, 23. aprillil, suur Peugeot Võidusõidu päev! Toimub sportlik Goldsprints jalgrattavõistlus, kus päeva parim saab endale Peugeot jalgratta. Lastele põnevad töötoad ja mängud! Päeva juhib Robert... Loe edasi »

Õpeta oma auto ise parkima!

13.04.2016 - Ära enam kunagi saa parkimistrahvi! Õpeta oma auto ise parkima.Enam ei ole vaja tasulises parkimisalas otsida, mis tsoonis sa parasjagu viibid ning seda parkimisrakenduses valida või SMS-i saata.Autlo on loonud mugava lahenduse, mis õpetab sinu auto ise parkimise eest maksma.... Loe edasi »

Amservi esinduste lahtiolekuajad pühade ajal

23.03.2016 - Amservi esindused on suurel reedel, 25. märtsil, suletud.Laupäeval, 26. märtsil, on esindused avatud tavapärastel aegadel. Kauneid lihavõtteid ja peatse kohtumiseni Amservis! Loe edasi »

Uued tipptasemel visuaaltehnoloogiad Opeli disainikeskusele

12.03.2016 - 11 miljoni euro suuruse investeeringu tähistamine Disainikeskuse laiendus valmib 2017. aasta juuniksRüsselsheim. Opel investeerib jätkuvalt oma disainivõimekusse. Rüsselsheimi tehase disainikeskust laiendatakse 11 miljoni euro eest. 2017. aasta juunis valmiv laiendu... Loe edasi »

TOYOTA TOUCH® 2 & GO - rohkem funktsioone ja lihtsam kasutada

03.03.2016 - Toyota uudsed puuteekraaniga Toyota Touch® 2 multimeedia-süsteemid, mis on muu hulgas taskukohase hinnaga, on läbinud 2016. aastal värskenduskuuri.LIHTSUSTATUD VALIK koosneb nüüd standardvarustusse kuuluvast Toyota Touch® 2 süsteemist või Toyota Touch®... Loe edasi »

Toyota Kikai - kõige veetlevam masin

03.03.2016 - Toyota usub, et ka masinad, mis on sündinud inimeste teadmiste, loovuse, pühendumuse ja meisterlikkuse tulemusena, peaksid olema imetlusobjektiks. 2016. aasta Genfi autonäitusel esimest korda Euroopa publiku ette jõudev TOYOTA KIKAI on loodud tutvustama, tugevdama ja ennekõike... Loe edasi »

Uus Toyota Proace Verso - Mitmeotstarbeline sõiduk uudse reisimisviisi jaoks

03.03.2016 - Uue sõiduauto PROACE VERSO üleilmne esmaesitlus, mis toimub 2016. aasta Genfi autonäitusel, toob Toyota mudelivalikusse tagasi tõeliselt paindliku mahtuniversaali, kuhu mahub kuni üheksa reisijat. TUGINEDES KOGEMUSELE, mis saadi esimese PROACE´iga (mis vahetas 2013.... Loe edasi »

Uus Hilux - Uue ajastu pikap, kuid üdini Hilux

03.03.2016 - Vastupidavam, tugevam ja maastikul võimekam kui kunagi varem – uus mudelipõlvkond on endiselt üdini Hilux. Ent see tähistab ka pikapite uue ajastu algust, vastates oma stiili, mugavuse, ohutuse ja täiustatud tehnoloogiaga ka nende kasutajate vajadustele, kes on vabaajasõidukite... Loe edasi »