Lisagarantiid

lisagarantii                       

Amservi Lisagarantii

Amservi Lisagarantii pakub Sulle tuge sõiduki ootamatu rikke korral, kindlustades Sind ettenägematute kulude vastu ning tagades alati turvalise ja tehniliselt korras sõiduki.

Amservi Lisagarantii sõlmimise hetkel peab sõiduki vanus olema kuni 5 aastat ja/või läbisõit kuni 150 000 km. Lisagarantiid saab soetada Toyota, Lexus, Peugeot, Opel, Hyundai, Saab ja Chevrolet margi autodele. Erandiks on Euroopast Amservi tellimisteenusega ostetud sõidukid.

Amservi Lisagarantiiga kaasnev garantii võimaldab sõidukit muretult kasutada nii Eestis kui ka välismaal. Tutvu kindlasti garantiitingimustega, et mõista paremini garantiiga kaasnevaid õigusi ja kohustusi. Loe edasi »

lisagarantii 

Toyota Extracare pikendab Toyota garantiid paari aasta võrra

Toyota pakub võimalust pikendada sõiduki originaalgarantiid ühe või paari aasta võrra. Lisagarantii hakkab kehtima pärast esialgse garantii lõppemist. Toyota lisagarantii kehtib üle kogu Euroopa.
Loe edasi »

 

 

 

Toyota Pluss    

Toyota PLUS - Toyota kasutatud autode programm

Usume, et kasutatud Toyota ostmisel saadud kogemus peab olema sama nauditav ja rahuldustunnet pakkuv nagu uue mudeli soetamisel. Seepärast võtsimegi kasutusele TOYOTA PLUSi – heakskiidetud kasutatud autode programmi, mis tagab igal sammul täieliku meelerahu.

Tänu kindlustundele, mille tagavad pikendatud Toyota garantii (vähemalt 18 kuud hübriidmudelitel ja 12 kuud teistel Toyota mudelitel), täielik maanteeabi ja meie eriväljaõppe saanud mehaanikute tehtud põhjalikud kontrollid, on iga TOYOTA PLUSi sõiduk teeleasumiseks valmis. Ja hübriidsõidukite liidrina pakume kõigile oma hübriidmudelitele ainulaadse kindlustuse Hybrid Life Assurance. Loe edasi »