Auto vahetamine ja ostmine

Auto vahetus

Kui soovid vahetada oma auto uuema kasutatud auto vastu, siis meie juures on see võimalik. Amservist saad kasutatud auto osta ka nii, kui tood olemasoleva auto uue auto või liisingu esimeseks sissemakseks.

Selleks tule autoga lähimasse Amservi esindusse hindamisele. Vaatame Sinu auto üle ning teeme hinnapakkumise. Vahetusautoks on võimalik tuua nii väljaostetud auto kui ka liisinguauto. Kui soovid vahetada liisinguautot, uuri enne hindamisele tulekut välja oma auto hetke jääkväärtus.

Amserv Auto jätab endale õiguse keelduda vahetusauto tagasiostust, mis ei ole majanduslikult otstarbekas.

Auto ostmine

Amservist on auto ostmine kiire ja mugav, sest meilt saad auto kätte ühe päevaga.
Amservi pikaajalise kogemusega asjatundjad pakuvad Sulle auto ostmisel täisteenust, aidates Sul leida just Sinu vajadustele ja võimalustele sobivaima auto ja parima finantseerimisviisi. Aitame välja valida vajaliku lisavarustuse alates rehvidest–velgedest ja haakekonksudest kuni klaaside toonimiseni. Samuti anname nõu auto liisimisel ning kindlustamisel.

Kui ostad auto meilt, ei pea Sa minema liisingufirmasse, kindlustusesindusse ega ka autoregistrikeskusesse – võtame kõikide dokumentide vormistamise enda kanda ja valmistame auto üleandmiseks ette. Saad meilt oma uue auto võtme ja dokumendid kätte ühe päevaga!

Amserv Auto jätab endale õiguse keelduda vahetusauto tagasiostust, mis ei ole majanduslikult otstarbekas.

 

Vajalikud dokumendid:

Eraisikuna vajad auto ostmiseks isikut tõendavat dokumenti. Kui autot hakkab kasutama ka keegi teine peale Sinu, on auto vormistamisel vaja teada volitatud isikute nimesid ja isikukoodide.

Juriidilisele isikule auto ostmiseks peab ostjal olema volikiri juhul, kui auto ostja ei ole allkirjaõiguslik. Samuti on vaja ostja isikut tõendavat dokumenti. Vormistamisel on vaja ka autot kasutama volitatud isikute nimekirja ja kasutajate isikukoode.

Auto ostmine liisinguga »

Auto kindlustamine »

Broneerimine

Kui oled leidnud endale meelepärase auto ning soovid seda broneerida, siis võta ühendust esindusega, kus auto asub. Kasutatud auto saad broneerida ajaks, kuni teda vaatama jõuad tulla. Kui elad kaugemal ja auto vaatama tulemine võtab aega, anna sellest automüüjale teada. Liisinguautosid broneeritakse kuni üheks tööpäevaks.

Pikemaks ajaks on võimalik auto broneerida siis, kui lepid selles eraldi kokku ning maksad käsiraha. Samuti saab auto pikemalt broneerida liisingudokumentide vormistamise ajaks.