Amservi Järelmaks

Osta järelmaksuga ja hajuta suuremad kulutused pikema aja peale

Kõigis Amservi esindustes on nüüd võimalik maksvate teenuste ja kaupade eest tasuda ka osade kaupa. Amservi järelmaks on hea võimalus muuta suur ühekordne kulu igakuiseks väikeseks kuluks.

Vahet pole, kas soovid osta autole lisavarustust või varuosasid, tasuda tehnohoolduse, remonttööde, kindlustuse omavastutuse või lisagarantii eest – kõige eest on võimalik maksta osade kaupa. Saame kogu kulu jagada ühesuurusteks Sulle sobivateks kuumakseteks, mida saad tasuda pikema aja jooksul.

Näiteks kui soovid osta oma autole uued rehvid summas 500€, saad selle eest tasuda 12 kuu jooksul, makstes iga kuu vaid 48,76€.*

Amservi järelmaksu tingimused

  • Osadena saad tasuda toodete või teenuste eest, mille maksumus jääb 100 ja 2000 euro vahele
  • Osadena maksmise tähtaeg on 4–48 kuud.
  • Omafinantseering on alates 0%.
  • Intressimäär on 11,9 % ostusummalt.
  • Lepingu sõlmimise tasu on 15 eurot. 
  • Lepingu haldustasu on 90 senti kuus (al. teisest osamaksest).  
  

Kes seda võimalust kasutada saavad?

Pakume osadena maksmise võimalust meie eraklientidele.

Teenuse või kauba eest saad osadena maksta, kui oled 24–70aastane ning Sul on korrapärane sissetulek vähemalt 240 eurot kuus. Samuti on vajalik arvelduskonto kas Swedbankis, SEB-s, Sampo Pangas, Nordea Pangas, LHV Pangas või Krediidipangas.

Osadena maksmise taotlemiseks on vajalik eelnev korrektne maksekäitumine ja aktiivsete maksehäirete puudumine.

  
  

Sooviavalduse esitamine

Sooviavalduse saad täita SIIN ning selle oma arvutisse salvestada. Salvestatud sooviavaldus edasta sobiva esinduse klienditeenindajale. Amservi esinduste kontaktid leiad SIIT.

Sooviavalduse saad esitada ka igas Amservi esinduses.

  • Otsus tehakse kohe.
  • Lepingu sõlmimine võtab aega vaid mõned minutid.
  • Esimene kuumakse tuleb tasuda lepingu sõlmimisel.
  • Ülejäänud kuumaksed tuleb tasuda e-arve püsimaksega.
Huvi korral küsi täpsemat infot lähimast Amservi esindusest.  
  

Lepingu sõlmimine on kiire ja lihtne

Kui soovid kauba või teenuse eest osadena maksta, tuleb Sul esitada meile sooviavaldus ning isikut tõendav dokument, milleks sobib Eesti Vabariigi pass, ID-kaart või Eesti Vabariigi välismaalase pass. Samuti vajame infot Sinu igakuise sissetuleku ning kohustuste kohta teiste finantsasutuste ees. Dokumente sissetulekute laekumise kohta pole vaja esitada.

  

* Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega. Tutvu teenuse tingimustega meie klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) on 500€. Järelmaksu krediidikulukuse määr on 36,81% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0 %, igakuiste osamaksete arv 12, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15€, igakuine haldustasu 0,9€/kuus, igakuine osamakse 48,56€. Eelpooltoodud tingimusi arvesse võttes on krediidi kogukulu 582,72 €. Krediidiandjaks on Cofi AS.