Amservi Järelmaks

Osta järelmaksuga ja hajuta suuremad kulutused pikema aja peale

Kõigis Amservi esindustes on nüüd võimalik maksvate teenuste ja kaupade eest tasuda ka osade kaupa. Amservi järelmaks on hea võimalus muuta suur ühekordne kulu igakuiseks väikeseks kuluks.

Vahet pole, kas soovid osta autole lisavarustust või varuosasid, tasuda tehnohoolduse, remonttööde, kindlustuse omavastutuse või lisagarantii eest – kõige eest on võimalik maksta osade kaupa. Saame kogu kulu jagada ühesuurusteks Sulle sobivateks kuumakseteks, mida saad tasuda pikema aja jooksul.

Näiteks kui soovid teostada oma autole hoolduse summas 500€, saad selle eest tasuda 12 kuu jooksul, makstes iga kuu vaid 48,76€.*

Amservi järelmaksu tingimused

 • Finantseeritav summa: 100-3000 EUR
 • Lepingu haldustasu kuus (km-ga): 0,9 EUR (alates teisest osamaksest)
 • Lepingutasu (km-ga): 15 EUR
 • Lepinguperiood: 6-48 kuud
 • Intressimäär aastas: 11,9% ostusummalt
 • Igakuiste osamaksete tasumise tähtpäev:
  12. kuupäev
  

Kes seda võimalust kasutada saavad?

Pakume osadena maksmise võimalust meie eraklientidele.

Teenuse või kauba eest saad osadena maksta, kui oled 24–70aastane ning Sul on korrapärane sissetulek vähemalt 240 eurot kuus. Samuti on vajalik arvelduskonto kas Swedbankis, SEB-s, Sampo Pangas, Nordea Pangas, LHV Pangas või Krediidipangas.

Osadena maksmise taotlemiseks on vajalik eelnev korrektne maksekäitumine ja aktiivsete maksehäirete puudumine.

  
  

Sooviavalduse esitamine

Sooviavalduse saad täita SIIN ning selle oma arvutisse salvestada. Salvestatud sooviavaldus edasta sobiva esinduse klienditeenindajale. Amservi esinduste kontaktid leiad SIIT.

Sooviavalduse saad esitada ka igas Amservi esinduses.

 • Otsus tehakse kohe.
 • Lepingu sõlmimine võtab aega vaid mõned minutid.
 • Esimene kuumakse tuleb tasuda lepingu sõlmimisel.
 • Ülejäänud kuumaksed tuleb tasuda e-arve püsimaksega.
Huvi korral küsi täpsemat infot lähimast Amservi esindusest.  
  

Lepingu sõlmimine on kiire ja lihtne

Kui soovid kauba või teenuse eest osadena maksta, tuleb Sul esitada meile sooviavaldus ning isikut tõendav dokument, milleks sobib Eesti Vabariigi pass, ID-kaart või Eesti Vabariigi välismaalase pass. Samuti vajame infot Sinu igakuise sissetuleku ning kohustuste kohta teiste finantsasutuste ees. Dokumente sissetulekute laekumise kohta pole vaja esitada.

  

* Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,76% aastas järgmistel näidistingimustel: lepingueseme hind kohe tasudes (netohind) 1900 eurot, krediidisumma 1900 eurot, lepinguperiood 24 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 11,9% arvestatuna ostusummalt, lepingutasu 15 eurot, haldustasu 0,90 eurot, igakuine osamakse 99,74 eurot, krediidi kogusumma ja tagasimaksete summa 2393,69 eurot. Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.