Garantii

Garantii annab kindluse

Kõikidele uutele autodele antakse nende müügihetkel garantii. Garantii alla kuuluvad kõik defektid, mis tulenevad auto tootmisel või kokkupanemisel tehtud vigadest ning mis tulevad ilmsiks sõiduki normaalse kasutuse korral autotootja antud garantiiaja või läbisõidu jooksul. Loe edasi »

Garantii- ja remonttööd Amservis

Soovime, et kõik autoomanikud saaksid oma autot muretult kasutada ning naudiksid oma igapäevaseid sõite. Et saaksid tegeleda vaid Sulle tähtsate asjadega, usalda oma auto meie kogenud tehnikute hooleks. Meil on usaldusväärse garantii- või remonttöö tegemiseks pikaajaline kogemus, vajalik tehnika ja oskused.Broneeri aeg

   
autoremont

Garantiiremont on tasuta

Auto garantiiremondi korral ei ole vaja tasuda ei varuosade ega töötundide eest. Kuid tuleb arvestada, et defektsete osade asendamise või parandamise üle otsustab meie kvalifitseeritud tehnik. Sõiduki müümise korral jääb garantii kehtima, kandudes tasuta edasi uuele omanikule.

  

Märka, millal Su auto remonti vajab

Pane ka ise tähele muutusi oma auto sõiduomadustes ja tööhelides, sest tunned oma autot kõige paremini. Õigel ajal tehtud remont või hooldus aitab ära hoida tõsisemate rikete tekkimise.
Loe edasi »

  

Sõiduki kulumine

Sõiduki kulumise määramiseks oleme koostanud juhendi, kus on toodud loetelu defektidest, mis kaasnevad sõiduki tavalise kasutamisega, ning defektidest, mis tavapärase kasutamisega ei kaasne.
Juhend sõiduki kulumise hindamiseks »

autoremont   

Garantiitingimused

Tutvu garantiitingimustega:

Tutvu lisagarantii tingimustega:

  

Mida garantii ei kata

Garantii eesmärk on kindlustada autoomanikule kindlaks ajaks töökorras sõiduk. Samas on mõned tingimused, mille puhul garantii ei kehti ja mida garantii ei korva.
Loe edasi »