Meie automargid

Toyota

„Nüüdsest peale on minu soov, et kõik ühendaksid oma pingutused ja leiaksid üheskoos tee kvaliteetsõidukite valmistamise juurde,“ sõnas 1939. aastal Kiichiro Toyoda, kes on Toyota Motor Corporationi asutaja.
Loe edasi »

Lexus

Lexuse püüdluseks on tahe olla parimatest parimad. Seetõttu on Lexus avardanud tavalise automõtlemise piire ja seadnud uued standardid autotehnoloogias. Soov on pakkuda parimat ja täiesti ainulaadset sõidukogemust. Alates 1987. aastast.
Loe edasi »

Opel

1899. aastal nägid vennad Opelid suurt võimalust alles tärkaval autoturul ning alustasid Saksamaal autode tootmist. 2008. aastal nimetas ajakiri „Auto Bild” Opeli kolmandat aastat järjest kõige kvaliteetsemaks Saksa autoks.
Loe edasi »

Hyundai

Vähem kui 50 aastaga on Hyundai jõudnud maailma 5 suurima autotootja hulka. Ehitades stiilseid ja usaldusväärseid autosid ning andes neile teistest tootjatest pikema garantii pälvis Hyundai 2008.aastal ka aasta autotootja tiitli.
Loe edasi »

Chevrolet

Chevrolet’ kaubamärgi asutasid 1911. aastal Euroopa insener Louis Chevrolet ja ameeriklane Billy Durant, kes hiljem asutas General Motorsi. Chevrolet tähistab kontrollitud tehnoloogiat ja suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.
Loe edasi »

Saab

Saabi esimest autot esitleti avalikkusele 1947. aastal tööliste sööklas lennukitootja peakorteris Linköpingis. Selline tagasihoidlik debüüt sai sünnihetkeks üldtuntud rahvusvahelisele brändile, mis on tänaseks esindatud enam kui 60 riigis üle maailma. Saabi teeninduse esinduse avamisele eelnes põhjalik ettevalmistus ja koolitustöö.

Kõikide tööde puhul kasutatakse Saabi ametlikke hooldusprogramme ja originaalvaruosasid. Tehtud töödele kehtib Saabi ametliku maaletooja garantii.
Loe edasi »

Peugeot

Peugeot ajalugu on tulvil innovaatilisust. Peugeot seotust autotööstusega on raske ületada. Esimene sisepõlemismootor patenteeriti 1879. aastal. Peugeot on autosid tootnud alates aastast 1889. Selle 120 aasta jooksul on Peugeot järjepidevalt juhtinud autotööstust suurepärase disaini, usaldusväärse inseneritöö ja pakutava sõidurõõmuga.
Loe edasi »