Peugeot 3008

Uus Peugeot 3008

Jõuliselt elegantne linnamaastur, mis Sind üllatab! Uus Peugeot 3008 on kohal!

Hind alates 19 700 €

  

Uus linnamaastur 3008 näitab välja nii oma tugevust kui iseloomu. Voolujooneliseks muudetud disaini toetusel ühendab see eristuv maastur jõulisuse ja elegantsi. Lase uuel Peugeot 3008 võimsal iluvõrel end ahvatleda oma graveeritud ruudustikuga ja voolujooneliste kassilike Full LED tuledega.

  

Mitte kunagi pole olnud paremat lähtepunkti seiklema asumiseks. Oma silmatorkava uue PEUGEOT i-Cockpit®'iga kutsub uus maastur Sind avastama 100% digitaalset maailma. 8-tolline puuteekraan, konfigureeritav ja kohandatav digitaalne näidikuplokk kompaktne rool koos integreeritud juhtseadmetega ning EAT6 automaatkäigukast täiustavad garanteeritult sõidurõõmu.

  

Maailma avastamine tähendab ka innovatiivsete tehnoloogiate kasutamist, et tagada keskkondlik tõhusus. Kergem raam, PureTech- või BlueHDi-mootor ja EAT6-automaatkäigukast asetavad uue Peugeot 3008 oma segmendi kõige tõhusamate linnamaasturite hulka.

   5 aastat garantiid!
2015. aasta algusest pakume kõikidele uutele SÕIDUAUTODELE tasuta tehasepoolset garantii pikendust 5 aastat / 100 000km. Tasuta pikendatud garantii kehtib ka N1 kategooria sõidukitele.
Loe edasi »

Peugeot Assistance – Ootamatute olukordade korral aitab ööpäevaringne autoabi. Loe edasi »